افزایش انگیزه استکبار ستیزی نسل امروز جامعه یک ضرورت است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵ - ۱۷:۵۷

  کد خبر : 50736
  رئیس ارشاد صومعه سرا:

  افزایش انگیزه استکبار ستیزی نسل امروز جامعه یک ضرورت است

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا در حاشیه نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع استکبار ستیزی گفت: تقویت روحیه استکبار ستیزی نسل امروز جامعه یک ضرورت است.

  واران خبر : سید محمود رزمگیر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا  در حاشیه  برپایی نمایشگاه عکس و پوستر که با موضوع استکبار ستیزی  به مناسبت هفته وحدت  وبا مشارکت  فرماندهی سپاه شهرستان  صومعه سرا و با حضور هنرمندان  و مسوولین گشایش یافت  اظهار کرد: همانگونه که وحدت، انسجام و تبعیت از ولی فقیه و رهبری حکیمانه امام راحل بستر پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار آن را فراهم کرد، امروز هم از عوامل موفقیت مقابله با دشمنان محسوب می شود و باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این عرصه ثابت قدم بایستیم.

  رزمگیر خاطر نشان کرد : انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آموزه های دینی و نهضت عاشورا بوده و یکی از اصول مهم آن نیز مبارزه با استکبار و دفاع از مظلومان در سراسر دنیاست.

  رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا  تصریح کرد : در نمایشگاه مذکور   ، تعداد ٢۵ پوستر با موضوع استکبار ستیزی – ایستادگی – ظلم ستیزی در نگارخانه عباسیه کهن  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت ده روز  جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir