رئیس ارشاد اسلامی صومعه‌سرا تودیع و معارفه شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ آذر ۹۵ - ۱۴:۵۸

  کد خبر : 50741
  تغییری با طعم سکوت/

  رئیس ارشاد اسلامی صومعه‌سرا تودیع و معارفه شد

  تودیع و معارفه رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا در سکوت کامل انجام شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا روز گذشته در سکوت خبری و عدم حضور خبرنگاران برگزار شد.

  نورالله صفرپور طی حکمی از طرف مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا معارفه و سید محمود رزمگیر که از سال ۹۲ ریاست اداره مذکور را برعهده داشت تودیع شد.

  هر‌چند ماهیت تغییر در انتقال دولت‌ها موضوعی پذیرفته شده است، ولی برگزاری مراسم تودیع و معارفه به‌منظور تقدیر از فعالیت‌های انجام شده و معرفی مدیر جدید به کارکنان و فعالان عرصه مورد نظر منطقی و مناسب به‌نظر می‌رسد.

  با نگاهی بر فعالیت‌های ۳ ساله سید محمود رزمگیر رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا، برخی از عملکردهای او در احیای انجمن‌های فرهنگی و هنری، برگزاری برنامه‌های مناسبتی و تعامل مناسب با ادارات و نهاد‌ها و اصحاب رسانه شهرستان و انجام برنامه‌های مشترک قابل تقدیر بوده است.

  همه ما به خوبی می دانیم که اطلاع رسانی شفاف و دقیق حق مسلم مردم و همشهریان است، از طرفی بیان خدمات و زحمات صورت گرفته توسط مدیران اسبق نباید با بی تدبیری و ناامیدی از ابراز عملکرد آن مدیر نادیده گرفته شود.

  لازم است مسئولان ضمن رسانه‌ای کردن هرگونه تغییر و تحول مدیریتی شهرستان، با دعوت رسمی از مسئولان ادارات و خبرنگاران نسبت به بیان خدمات صورت گرفته و برنامه‌های آینده مدیران جدید با اصحاب رسانه تعاملی جدی داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro