جراحی پلاستیک روی 3 دانش‌آموز پیرانشهر انجام شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ دی ۹۱ - ۸:۴۳

  کد خبر : 5081

  جراحی پلاستیک روی ۳ دانش‌آموز پیرانشهر انجام شد

  رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: …

  رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: وضعیت دانش‌آموزان بستری شده در ارومیه نسبت به دانش‌آموزان بستری شده در تبریز بسیار بهتر است و جراحی پلاستیک روی ۳ دانش‌آموز انجام شد.

  وی ادامه داد: در این هفته و هفته آینده، چند دانش‌آموز دیگری که در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری هستند، تحت جراحی قرار می گیرند و به زودی از بیمارستان مرخص می شوند.

  خضری درباره دانش‌آموزان بستری شده در بیمارستان سینا تبریز گفت: در حال حاضر ۱۴ دانش‌آموز در این بیمارستان بستری هستند که عمل پیوند پوست روی آنها انجام شده است.

  وی اضافه کرد: روز گذشته تیمی از تهران به تبریز آمد و روند درمان دانش‌آموزان بستری شده در بیمارستان سینا را پیگیری کرد و قرار است نسبت به ادامه درمان این دانش‌آموزان در این بیمارستان یا سایر بیمارستان های تخصصی کشور تصمیم‌گیری شود.

  نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دانش‌آموزانی که در بیمارستان سینا بستری هستند دچار ۴۰ تا ۴۵ درصد سوختگی هستند؛ به همین دلیل دقت لازم برای درمان آنها صورت خواهد گرفت.

  به گزارش فارس، آتش گرفتن بخاری کلاس درس دبستان شهر «شین آباد» از توابع پیرانشهر استان آذربایجان غربی که در روز ۱۵ آذر ماه امسال به وقوع پیوست منجر به فوت یک دانش‌آموز دختر و مصدومیت ۲۷ دانش‌آموز شد که تعدادی از این دانش‌آموزان در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه و تعدادی نیز در بیمارستان سینا تبریز بستری شدند؛ در حال حاضر برخی از این دانش‌آموزان نیز از بیمارستان مرخص شدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro