حضور چشم گیر و باشکوه مردم در 9 دی ، روز میثاق امت با ولایت را رقم زد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۶ دی ۹۵ - ۲:۰۶

  کد خبر : 50855
  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا :

  حضور چشم گیر و باشکوه مردم در ۹ دی ، روز میثاق امت با ولایت را رقم زد

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه حضور چشم گیر و باشکوه مردم در ۹ دی ، روز میثاق امت با ولایت را رقم زد، گفت: بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی به موقع مردم از عناصر مهم حماسه ۹ دی بو

  حجت الاسلام منوچهر احمدی پور در گفتوگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به حماسه با شکوه ۹ دی، اظهار داشت :بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی به موقع مردم از عناصر مهم حماسه ۹ دی بود.

  وی با  بیان اینکه ۹ دی ۸۸ هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد، افزود: این حماسه ماندگار همچون حماسه ۲۲ بهمن برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد و هر سال مردم با بصیرت در این روز با حضور در راهپیمایی بصیرت خود را به نمایش می گذارند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه مردم با حضور عاشورایی خود دراین روز تمام نقشه های دشمن را نقش برآب کردند، گفت: دشمنان قسم خورده در جریان فتنه ۸۸ تلاش کردند با زیرسوال بردن انتخابات بیشترین استفاده را علیه نظام ببرند اما با درایت و تدبیر رهبرمعظم انقلاب و حضور میلیونی مردم حماسه ای بزرگ آفریده شد.

  حجت الاسلام احمدی پور با بیان اینکه حضور چشم گیر و باشکوه مردم در ۹ دی ، روز میثاق امت با ولایت را رقم زد، تصریح کرد: هدف دشمنان خدشهدار کردن اصل انقلاب اسلامی بود که مردم با بصیر با درک این موضوع توطئه ها را پاسخ دادند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro