تفرقه و شایعات سم مهلک برای کشور/ فتنه های بزرگتری در راه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۹ دی ۹۵ - ۱۳:۰۸

  کد خبر : 50896
  امام جمعه صومعه سرا:

  تفرقه و شایعات سم مهلک برای کشور/ فتنه های بزرگتری در راه است

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه فتنه های بزرگتری در راه است و مردم باید بصیرتشان را افزایش دهند، گفت: شایعات، اختلافات و تفرقه سم مهلکی برای جمهوری اسلامی ایران است که دشمن با این سه ترفند در صدد نفوذ و ضربه به کشور است.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی صبح امروز در اجتماع عظیم حماسه ۹ دی در میدان بسیج صومعه سرا، جهالت را عامل بدبختی بشریت دانست و اظهار داشت: در طول تاریخ جاهلان زیادی در برابر ناصحان قرار گرفته اند که هداست شده اند.

   

  وی با بیان اینکه متاسفانه برخی مانند قوم حضرت موسی به دلیل لجاجت نخواسته اند هدایت شوند، افزود: اگر حماقت و جهالت همراه با لجاجت باشد موجبات بدبختی فرد و دیگران را فراهم می کند.

   

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه افراد باید در راستای اصلاح نفس خود کوشا باشند، گفت: زمینه ظهور امام زمان(عج) باید فراهم شود و اگر افراد سستی و نادانی کنند این موضوع گریبانگیر عالم می شود و ظهور منجی عالم بشریت سال ها به تاخیر می افتد.

   

  حجت الاسلام صدیقی با اشاره به اینکه باید بصیرت و آگاهی خود را از مسائل روز دنیا افزایش دهیم، تصریح کرد: در فتنه سال ۸۸ با توجه به اینکه همه چیز برای فتنه گران آشکار بود اما درصدد بودند انقلاب مخملی در ایران به راه بیندازند.

   

  وی با بیان اینکه هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری آرام آرام مردم را از فتنه گران جدا ساخت، خاطرنشان کرد: فتنه های بزرگتری در راه است و همه باید بصیرت خود را افزایش دهند.

   

  امام جمعه صومعه سرا گفت: شایعات، اختلافات و تفرقه سم مهلکی برای جمهوری اسلامی ایران است که دشمن با این سه ترفند در صدد نفوذ و ضربه به کشور است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro