کد خبر : 50941
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

قدرت طلبی، منافع طلبی و زیاده خواهی علت ریزش برخی انقلابیون

قدرت طلبی، منافع طلبی و زیاده خواهی علت ریزش برخی انقلابیون

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر علت ریزش برخی از انقلابیون را قدرت طلبی، منافع طلبی و زیاده خواهی دانست وتصریح کرد: این گروه دوم کسانی بودندکه فتنه ۸۸را بوجود اوردند.

به گزارش خبرنگار واران خبر از رضوانشهر، سرهنگ سید اکبر قاسمی عصر امروز در نشست بصیرتی با پاسداران این ناحیه با بیان اینکه هر انقلاب دارای دو گروه دشمن اولیه و ثانویه است،  اظهار داشت: دشمنان اولیه دشمنان قسم خورده نظام یعنی کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا و اسرائیل غاصب و انگلیس هستند که از اولین روز به وجود آمدن انقلاب نگران و مخالف آن بوده اندو به همین دلیل جنگ تحمیلی را به راه انداخته اند.

وی با بیان اینکه  جنگ باعث شعله ورشدن نیروهای انقلاب وروحیه انقلابی شد، افزود: گروه اول سناریو ونسخه فتنه ۸۸را پچیدندوبه عوامل مزدورخود در داخل کشور دادند تا شتاب وسرعت انقلاب را بگیرند.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: گروه دوم ازدشمنان  کسانی هستند که درانقلاب حضور و آن را  قبول داشتندواسیر وجانباز شدندولی با گذر زمان  روحیات انها عوض شدتبدیل به انقلابیون فرسوده وپشیمان از مبارزه شدند که این گروه قابلیتهای زیادی برای سرقت از انقلاب را دارند که در زمان پیامبروامام علی «ع»این ریزش ها را می بینیم.

سرهنگ قاسمی، علت این ریزش ها را قدرت طلبی، منافع طلبی و زیاده خواهی دانست وتصریح کرد: این گروه دوم کسانی بودندکه فتنه ۸۸را بوجود اوردند.

وی با بیان اینکه افراد مذکور برای انتخابات ده ها فاز را طراحی کردند، خاطرنشان کرد: فاز اول کسب قدرت با رای مردم با سیاه نمایی از وضع کشور ودر فاز دوم اگر رای نیاوردن بحث تقلب را پیش کشیدندوابطال انتخابات را که برای این کار سالها پیش مسائلی را مطرح وذهن ها را اماده کرده بودند.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر با بیان اینکه فاز سوم این افراد قرار دادن مردم در برابر حاکمیت و نشان دادن فاسد بودن دولت بود، اظهار داشت:  در اینجابود که سعید حجاریان گفت فشار از پایین وچانه زنی در بالا واز قبل مراحل تکوین فتنه را اماده کرده بودند.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه حوادث انتخابات یک تجربه برای همه خصوصا برای مسئولان بودکه باید باور کنند همیشه امکان ضربه زدن از سوی دشمنان انقلاب ودشمنان ایران اسلامی است، افزود:  لذا باید بصیرت خودمان را افزایش دهیم و قران می گوید از گذشته درس بگیرومارا به عبرت گرفتن از تاریخ دعوت می کند.

وی گفت:  درسال ۸۸ هم همین خواص بودندکه فتنه کردند وبه انقلاب ضربه  زدند ودرواقع فتنه گران از تئوری جین شارپ برای براندازی نظام استفاده کردند تا انقلاب را سرنگون کنند که با حضورمردم با بصیرت کشور عزیزمان درتاریخ ۸و۹ دی ماه به زباله دان تاریخ رفتند ولذا همه فتنه گران باید این را بداند مردم ایران هوشیار وبیدارند  وگوش به فرمان رهبر عزیز ولی امر مسلمین جهان هستند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار