انجمن شعر و ادب صومعه سرا فعال ترین و با سابقه ترین انجمن ادبی استان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ دی ۹۵ - ۲۱:۴۹

  کد خبر : 50957

  انجمن شعر و ادب صومعه سرا فعال ترین و با سابقه ترین انجمن ادبی استان است

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت: انجمن شعر و ادب صومعه سرا که به صراحت می توان گفت فعال ترین و با سابقه ترین انجمن ادبی استان است و هنرمندان صاحب نامی در عرصه ی شعروادب در سطح ملی و فراملی در این انجمن عضو هستند.

  واران خبر:نورالله صفرپور مسئول اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا در نشست صمیمانه با اعضای انجمن شعروادب شهرستان صومعه سرا عصر روز سه شنبه ٧دی ماه ٩۵ با ابراز اینکه صومعه سرا بواسطه ی توانمندی زیاد در راستای فرهنگ و هنر، انجمن شعربسیار فعالی دارد که به صراحت باید گفت بزرگترین انجمن ادبی فعال حال حاضر در استان گیلان می باشد.

  در این نشست که نویسندگان ، فرهیختگان، پیشکسوتان عرصه ی شعروادب حضورداشتند صفرپور ضمن عرض خیرمقدم گویی اذعان کرد: شهرستان صومعه سرا دارای پتانسیل و ظرفیت های بالقوه ای در زمینه ی ادبیات بوده که انجمن شعروادب این شهرستان باید بتواند در حوزه ی شعر تحول شگرفی ایجادنماید. که الحمدالله در سنوات اخیر شاهد آن بوده ایم و هستیم و این خود بستر مهمی برای حضور شاعران جوان نیز بوده است.

  مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا افزود: اعضای انجمن شعروادب این شهرستان باید در مدارس حضوریافته تا دانش آموزان مستعد را شناسایی نموده و در پرورش این سرمایه های هنری کوشا باشند. که اینها سرمایه های هنری کشورهستند.

  صفرپور در پایان اشاره داشت: که انجمن شعرو ادب ابریشم صومعه سرا بعدازظهر روزهای سه شنبه ی هر هفته در محل مجتمع فرهنگی و هنری فارابی ، اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا برای شعرخوانی و نقدوبررسی آثار فعال بوده وشاعران زیادی از سراسر استان در این جمع حضور دارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro