امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 20 January , 2019
امروز : یکشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۷ - 14 جماد أول 1440
شناسه خبر : 50995
  پرینتخانه » معرفی شهدای شهرستان صومعه سرا تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴ |

وصیت نامه شهید ولی طاعتی

واران خبر: بسم الله الرحمن الرحیم . و لا تحسبن الذین قوتل فی سبیل الله امواتا و بلاحیاء عند ربکم یرزقون. ( آنانی که در راه خدا کشته شده اند مرده نپندارید بلکه زنده گانند و نزد خدای خویش روزی می خورند ) سلام بر امام زمان . سرآغاز وصیت نامه ام را چنین آغاز […]

وصیت نامه شهید ولی طاعتی

واران خبر:

بسم الله الرحمن الرحیم . و لا تحسبن الذین قوتل فی سبیل الله امواتا و بلاحیاء عند ربکم یرزقون. ( آنانی که در راه خدا کشته شده اند مرده نپندارید بلکه زنده گانند و نزد خدای خویش روزی می خورند ) سلام بر امام زمان . سرآغاز وصیت نامه ام را چنین آغاز می کنم .

با درود فراوان بر شهیدان ، شهیدانی که در راه خدا خون خود را نثار نموده اند و حماسه ها آفریدند تا اسلام عزیز را در پهنه گیتی گسترش دهند. و با درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی امت امام خمینی . مرگ در رختخواب را ننگ می دانم. اکنون در منطقه ای هستم که هر آن امکان از بین رفتن زیاد است .

لذا واجب دانستم که چند کلمه ای برای خانواده عزیز خود بنویسم . مادرم از اینکه من شهید شدم هیچ ناراحت نباش و بلند گریه نکن، تا دشمنان اسلام را خوشحال کنی .

اگر از شهید شدن من ناراحت شوی فردای قیامت جواب زینب را چه خواهی داد که در صحرای کربلا طاقت ۷۲ شهید را داشته بود . پدر و مادرم از بنده همسر و یک فرزند به نام فاطی باقی مانده همسر و فرزندم را برایم دلداری بدهید ، چون هنوز از دیدن آنها سیر نشده ام .

برادرانم عین الله و رشید از اینکه من از میان شما رفته ام مرا مرده نپندارید بلکه من زنده ام . و همیشه کارهای شما را شاهدم نصیحت من به شما این است که قرآن را بخوانید و به بچه ها تعالیم اسلامی بیاموزید به جبهه بروید و جنگ زده ها را مدد و یاری نمایید و حال صحبتم را با همسرم و فرزندم آغاز می کنم . بعد از کشته شدن من در راه خدا ناراحت نباشید. چون وظیفه هر فرد مسلمان می باشد که در راه خدا کشته شود .

مگر فاطمه دختر امام حسین (ع) نبود که شب زفاف قاسم خود را که تازه داماد بود به میدان نبرد فرستاد تا برای دین اسلام دفاع نماید . شما هم باید مثل یک فاطمه زمان باشید و افتخار کنید که امثال شماها شوهرها یتان را به جبهه فرستاده و از شهادت آنها راضی باشید . تنها سفارش من به تو ای همسرم این است که نور چشم عزیزم فاطی را خوب مواظبت کنی .

هیچ موقع او را تنها نگذار که از نبودن من رنج و احساس تنهایی کند . همسرم فرزندم به نام فاطی را درست تربیت بکن که برای جامعه مفید باشد و فاطی عزیز را ناراحت نکن .

چون او کسی را ندارد که برایش پدری بکند و من هنوز از دیدنش سیر نشده ام . همسرم بعد از کشته شدن من زندگی را در منزل پدرم آغاز کن . البته با خوشحالی و احترام پدر و مادرم را حفظ کن و کاری نکن که آنها به شما بی احترامی بکنند . از بنده مقداری پول و وسائل منزل باقی مانده که تعلق به همسر و فرزندم دارد و جسد بنده را در مسجد خانی دفن نمایید .

مقداری پول طلب کار هستم . عین الله طاعتی / ۳۰۰۰۰ ریال معادل سه هزار تومان صفوی / ۳۴۰۰ تومان . روح الله وجایی / ۲۰۰۰۰ ریال. خداحافظ به امید پیروزی رزمندگان اسلام بر استکبار جهانی . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگه دار آمین یا رب العالمین . هیچ قطره خونی در نزد خدا از خون شهیدی که در راه خدا کشته می شود محبوبتر نیست ( رسول الله ص ) مورخ ۱۸/۵/۶۲ روز سه شنبه ساعت ۳ بعد از ظهر . بسم الله الرحمن الرحیم .


به نام خداوند بخشنده مهربان وصیت نامه . سر آغاز وصیت نامه ام را چنین آغاز می کنم با درود بر شهیدان راه آزادی و با سلام بر رزمندگان عزیزی که در جبهه های غرب کشور با کافران بعثی و منافقین داخلی در حال ستیز می باشند مرگ بر آمریکا – شوروی – اسرائیل و غیره… من گروهبان یکم ژاندارمری ولی طاعتی که در سال ۱۳۵۶ به استخدام ژاندارمری در آمدم و بعد از یکسال دوره آموزشی یعنی در سال ۱۳۵۷ از آموزشگاه گروهبانی ناحیه ژاندارمری گیلان ( بندر انزلی ) فارغ التحصیل شدم . و از آنجا به هنگ ژاندارمری هشتپر گردیدم . واز آنجا برای اولین بار ماموریتم داوطلب به جبهه حق بر باطل به شهر قصر شیرین رفتم .

و بعد از اتمام ماموریت دوباره به هنگ ژاندارمری هشتپر آمده و از آنجا به گروهان امداد بندر انزلی انتقال گردیده البته بعداز مدت سه سال . و از آنجا در طی مدیریتی به مدت ۷ ماه و نیم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چوکا ( رضوانشهر ) در حال ماموریت بوده و بعد از اتمام ماموریت بعد از چند ماه انتقال به ناحیه ژاندارمری ارومیه گردیدم و هم اکنون در گردان ۲۰۳ امداد ( ناحیه ارومیه ) انجام وظیفه می نمایم و هم اکنون خدمتم در منطقه مهاباد     می باشد و وظیفه شرعی خودم را در اینجا یعنی برای سرکوبی حزب منحله کومله و دمکرات انجام وظیفه می نمایم. و هم اکنون صحبتی دارم با همسرم . همسرم بعد از کشته شدنم ناراحت نباشید چون وظیفه هر فرد مسلمان می باشد که در راه خدا کشته شود و فرزندم به نام فاطمه را برایم دلداری بده و او را اذیت نکن .

چون او کسی را ندارد که برایش بوی پدری بکند و به خاطر کشته شدن من اشک نریزید . چون هنوز از دیدن فاطمه عزیزم سیر نشده ام حال صحبت بنده با پدر و مادر عزیزم آغاز  می کنم . پدرم برای بنده زحمت زیادی کشیدی تا بنده را به حد رساندی . بنده هیچ وقت محبت های شما را فراموش نمی کنم .

انشاءالله از خداوند اجر بگیری . مادرم به خاطر کشته شدن من اشک مریز . چون وظیفه هر فرد مسلمان می باشد که به خاطر دینش تا آخرین قطره خون بجنگد و وظیفه هر مادری است که فرزندش را به حد بلوغ برساند و آخرش هم به این مقام بزرگ برسد . یعنی کشته شدن در راه خدا مادرم و پدر از بنده همسر و یک فرزند به نام فاطمه باقی مانده .

همسرم و فرزندم را برایم دلداری بدهید . چون هنوز از دیدن آنها سیر نشده ام . و کشته شدن در راه خدا گریه ندارد و ناراحتی هم ندارد . و در آخر وصیت نامه ام باز هم صحبتی دارم با همسرم . همسرم بعد از کشته شدن بنده تمام وسائل را به منزل پدرم برده و دوباره زندگی را در منزل پدر و مادرم آغاز بکن ، البته با مهربانی . همسرم از بنده مقداری پول باقی مانده و مقدار/۴۴۰۰۰ ریال پول از پدرت می خواهم و مقدار / ۴۰۰۰۰ ریال از برادرم به نام عین الله و مقدار / ۲۰۰۰ ریال از روح الله رجایی می خواهم و مقدار وسائلی که از بنده باقی مانده تعلق دارد به دخترم به نام فاطمه و همسرم بعد از کشته شدن من جسد من را در مسجد خانی دفن نمایید. خداحافظ دیدار در روز قیامت شما ها را به خدای بزرگ می سپارم . مورخه ۱۶/۱/۶۲٫ فرزند شما ولی طاعتی.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.