وعده ایی به نام بزرگترين اورژانس گيلان در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ - ۲۲:۰۱

  کد خبر : 51009

  وعده ایی به نام بزرگترین اورژانس گیلان در صومعه سرا

  عملیات اجرایی احداث بزرگترین اورژانس گیلان در صومعه‌سرا نه تنها تا کنون آغاز نشده بلکه با گذشت بیش از ۱ سال و شش ماه هنوز پی‌ریزی نشده است.

  به گزارش واران خبر؛ بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه‌سرا سال ۹۴ میزبان دکتر برزیگر، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود که به دست وی کلنگ احداث بزرگترین اورژانس گیلان در صومعه‌سرا به زمین زده شد.

   

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آن مراسم با بیان اینکه  برای ساخت این مرکز پزشکی در زمینی به مساحت هزار مترمربع هشتاد میلیارد ریال هزینه می شود اعلام کرد : ساخت بزرگترین مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان دو و نیم سال طول می کشد.

   

  وی خاطر نشان کرد: قرار است این مرکز پزشکی به شهروندان غرب گیلان خدمات ارائه  دهد.

   

  بعد از مدتی که از این آیین گذشت، اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) خراب شد تا ساخت و ساز اورژانس جدید آغاز شود، اما متاسفانه بعد گذشت یک سال و ۹ ماه از گذشت آن وعده  شاهد هیچ گونه پیشرفت در این راستا نیستیم و حتی پی ریزی آن هم انجام نشده است.

  واران خبر در نظر دارد تا با پیگیری این موضوع شهروندان را از روند ساخت این اورژانس با خبر کند.

  ۲ ديدگاه

  1. تابا گفت:

   وعده وعده ؛ باز وعده های انجام شده . عملیات اجرایی احداث بزرگترین اورژانس گیلان در صومعه‌سرا نه تنها تا کنون آغاز نشده بلکه با گذشت بیش از ۱ سال و شش ماه هنوز پی‌ریزی نشده است.

  2. صبح گفت:

   بچه محل وعده ها انجام نمیشود .یعنی چه احداث بزرگترین اورژانس گیلان آنهم در صومعه‌سرا بیمارستان جدید که نمی سازاند همین بیمارستان و اورژانس فکستنی هم نابود میشود تازه اول وعده ها دوستان ماست

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro