جلسه ی هم اندیشی هنرمندان نمایشی صومعه سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۰ دی ۹۵ - ۱۸:۳۹

  کد خبر : 51087

  جلسه ی هم اندیشی هنرمندان نمایشی صومعه سرا برگزار شد

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا گفت: هنر نمایش در صومعه سرا از لحاظ محتوا و عوامل اجرایی بسیار موفق است و در حوزه ی تئاتر یکی از شهرستانهای برتراستان و کشور محسوب می شود.

  خستین جلسه ی هم اندیشی هنرمندان نمایش صومعه سرا با حضور پیشکسوتان و فعالان نمایشی شهرستان روز پنج شنبه ساعت ١٠ و نیم در دفتر رییس اداره برگزار شد.

  نواله صفرپور مسئول اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا گفت: با توجه به تاثیر گذاری نمایش بر روی مردم ، هنرمندان شهرستان باید با همت و تلاش مضاعف با حضور اساتید مجرب شهرستان در صومعه سرا بر تولید آثار نمایشی با موضوعات و سوژه های بومی و محلی اقدام نمایند.

  صفرپور همچنین در این دیدار از هنرمندان تئاتر خواست تا در جهت انسجام بیشتر نسبت به ثبت گروهای خود اقدام نموده و همدلی و همسویی در بین گروههای تئاتر و هنرمندان این رشته هنری و احترام به پیشکسوتان تئاتر و بهره مندی لازم از تجربیات آنان می تواند به سبب تحول در حوزه ی نمایش شود.

  در این دیدار هنرمندان ، پیشکسوتان و فعالان عرصه ی تئاترشهرستان صومعه سرا به بیان مشکلات موجود فرا راه این هنر پرداخته و از مسئول اداره فرهنگ و ارشاداسلامی تقاضا کردند تا برای حل موضوعات مطروحه  راه حل مناسب  وتصمیم ویژه ای اتخاذ نمایند.

  در پایان صفرپور تاکید کرد که نمایش خیایانی و شرکت در جشنواره ها از اهم برنامه های گروه نمایشی شهرستان باید باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro