افتتاح دفتر «کوثر ولایت» در روستای خراط محله

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ بهمن ۹۵ - ۲۱:۳۲

  کد خبر : 51353
  دبیر کمیته روستایی عشایری دهه فجر در صومعه سرا:

  افتتاح دفتر «کوثر ولایت» در روستای خراط محله

  دبیر کمیته روستایی عشایری دهه فجر در صومعه سرا گفت: همزمان با دهه مبارک فجر دفتر «کوثر ولایت» با محوریت اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در روستای خراط محله افتتاح می شود.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، حجت الاسلام سید مهدی حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه خبرنگاران در انعکاس اخبار دهه فجر نقش اول را دارند، اظهار داشت: اگر این قشر از جامعه نباشد هیچ یک از عملکردهای دولت به گوش مردم نمی رسد.

  وی با بیان اینکه تبیین یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و نشان دادن خدمات انقلاب به مردم دو محور بارز کمیته روستایی وعشایری است، افزود: در زمینه برنامه های فرهنگی و پروژه های عمرانی از ۳ مسئول در اختتامیه برنامه های دهه فجر تجلیل به عمل می آید.

  دبیر کمیته روستایی عشایری دهه فجر در صومعه سرا با اشاره به اینکه برای نخستین بار در اختتامیه برنامه های دهه فجر از نخبگان ورزشی ملی و کشوری تجلی لمی شود،گفت: کلیه خبرنگارانی که در این دهه با ستاد دهه فجر همکاری داشته باشند تقدیر به عمل می آید.

  حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه از ۵ دهیار نمونه، ۵ فرمانده بسیج نمونه و مربی صالحین که در جشنواره صالحین مقام کسب کرده اند تجلیل می شود ، تصریح کرد: همزمان با دهه مبارک فجر دفتر «کوثر ولایت» با محوریت کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی در روستای خراط محله افتتاح می شود.

  وی با بیان اینکه بزرگترین همایش کمیته های روستایی و عشایری سراسر استان گیلان در شهرداری گوراب زرمیخ برگزار می شود، خاطرنشان کرد: کمیته روستایی و عشایری صومعه سرا در سه سال پیاپی به عنوان کمیته برتر در سطح کشور مقام اول را کسب کرده است.

  دبیر کمیته روستایی و عشایری دهه فجر در صومعه سرا با اشاره به اینکه یادواره شهدای انقلاب و جهادگر از دیگر برنامه های این کمیته در دهه فجر است، اظهار داشت: این کمیته بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و .. را در دهه فجر برگزار می  کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro