17 مسافر اتوبوس جان سالم به در بردند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ دی ۹۱ - ۹:۵۵

  کد خبر : 5172

  ۱۷ مسافر اتوبوس جان سالم به در بردند

  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در یک حادثه رانندگی در محور اردبیل ـ مشگین‌شهر ۱۷ نفر از مسافران اتوبوسی …

  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در یک حادثه رانندگی در محور اردبیل ـ مشگین‌شهر ۱۷ نفر از مسافران اتوبوسی که از جاده منحرف و واژگون شده بود به صورت معجزه‌آسا نجات یافتند.

  این حادثه در سه راهی ورغول مشگین‌شهر اردبیل رخ داد که از آن به عنوان قتلگاه تردد مسافران و همچنین سفرهای برون‌شهری یاد می‌شود.

  در این حادثه خودرو خسارات زیادی دید اما، راننده و دیگر مسافران صدمه‌ای ندیدند و تنها چند نفر به صورت سرپایی توسط امدادگران در منطقه مورد مداوا قرار گرفتند.

  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پلیس راه علت این حادثه را ناتوانی راننده اتوبوس در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده و پلیس راه استان از تمام مسافران و رانندگان خواسته تا در این ایام به دلیل یخبندان و سرمای هوا از ترددهای بی‌مورد و مسافرت‌های غیر ضرور پرهیز کنند.

  اما در محور پارس‌آباد ـ اصلاندوز نیز وقوع یک حادثه رانندگی جان یک نفر را گرفت و یک نفر دیگر نیز مصدوم راهی بیمارستان شد.

  در این حادثه نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید که با سرعت غیر مجاز تردد می‌کرد، راننده در دم جان سپرد و سرنشین دیگر خودرو به شدت از ناحیه سر آسیب دیده که با تلاش امدادگران فرد مصدوم به بیمارستان پارس‌آباد منتقل شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro