کاهش آمار ازدواج در تنکابن

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ دی ۹۱ - ۹:۵۹

  کد خبر : 5180

  کاهش آمار ازدواج در تنکابن

  اسماعیل فاخری رئیس اداره ثبت احوال تنکابن در حاشیه بازدید مدیرکل ثبت احوال مازندران از شهرستان تنکابن در گفت‌وگو با …

  اسماعیل فاخری رئیس اداره ثبت احوال تنکابن در حاشیه بازدید مدیرکل ثبت احوال مازندران از شهرستان تنکابن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: طی ۹ ماه نخست امسال در این شهرستان یک هزار و ۳۰۸ ولادت داشتیم که با افزایش ۳۹ نفر و با رشد ۳ درصدی همراه بود، همچنین ۶۸۲ مورد فوتی داشتیم که با افزایش پنج نفر با هفت دهم درصد رشد همراه بود.

  وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۸۹ مورد واقعه مبارک ازدواج در شهرستان داشتیم که با کاهش ۸۴ واقعه کمتر و ۷ درصد کاهش مواجه بود.

  فاخری میزان مهاجرت ثبت شده در ۹ ماهه نخست امسال را ۳۳۲ مورد، تغییر نام ۴۵ مورد، تغییر نام خانوادگی ۳۲۶ مورد، تعویض شناسنامه و تبدیل به کامپیوتری آن را ۴ هزار و ۵۱۲ مورد، صدور المثنی شناسنامه ۵۵۸ مورد و صدور آرای شورای حل اختلاف را ۲۳۸ مورد اعلام کرد که طی آن ۸۶ رای بر له و ۳۳ رای علیه اداره بوده است.

  فاخری با تاکید بر اینکه به دلیل عدم وجود دفترخانه طلاق در شهرستان تنکابن که سردفتر آن در گذشته فوت کرده و این دفتر از چرخه فعالیت خارج شده است، افزود: معمولا متقاضیان طلاق برای انجام این منظور خود به دفاتر شهرستان‌های همجوار رفته و آمار آنها نیز وارد آن مناطق می‌شود و از این حیث نوعی گلایه برای ما از سوی همکاران ایجاد کرده که باید برای حل این مشکل فکری شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro