از اهداف مهم آموزش و پرورش صومعه سرا افزایش میزان قبولی و رتبه بالا در کنکور است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵ - ۱۲:۴۶

  کد خبر : 51853
  رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان:

  از اهداف مهم آموزش و پرورش صومعه سرا افزایش میزان قبولی و رتبه بالا در کنکور است

  رییس شورای آموزش و پرورش صومعه سرا در جلسه این شورا که ظهر امروز در محل آموزش و پرورش برگزار شد، از اولویت های مهم آموزش و پرورش در شهرستان را افزایش میزان قبولی و رتبه بالا در کنکور دانست

  واران خبر: فتح اللهی در این جلسه با بیان اینکه انقلاب ما تغییر ماهیت کشور و فراتر از یک تغییر مدیریتی است  گفت این انقلاب تحولی در فرهنگ و دین و سبک زندگی مردم است و این معجزه قرن بایست رقم می خورد تا یک شخصی با ایمان و اراده قوی وتوکل به خدا و با دستان خالی نشان دهد که سلطه و استکبار را میتوان به زیر کشید.

  وی ادامه داد در جامعه ما جایگاه فرهنگیان بر کسی پوشیده نیست و احترام به این جایگاه احترام به نسلی است که توانسته یک جامعه را آموزش و پرورش دهد چرا که معلمی شغل انبیاست.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه صد در صد جامعه در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد اظهار داشت یم وظیفه مهمی که امروز برعهده آن است بحث خود اتکایی در دانش بنیان کردن علوم است.

  رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا مشخص کردن اهداف در کارهای این شورا را قبل از اجرا باعث جلوگیری از اسراف و هدر رفت سرمایه دانست و تصریح کرد از اهداف مهم آموزش و پرورش افزایش میزان قبولی و رتبه بالا در کنکور است.

  وی بر پررنگ برگزار کردن کارهای فرهنگی و پرورشی بویژه در این ایام دهه فجر تاکید کرد و بیان داشت امروز غرب با ما نه از راه تسلیحاتی بلکه با جنگ نرم در حال مبارزه است و با سرمایه گزاریهای بسیار کلان در بحث نفوذ فرهنگی تلاش می کند.

  فتح اللهی اولویت بندی در ساخت مدارس نیمه کاره را حائز اهمیت خواند و افزود در تمامی کارها محدودیت و عدم اعتبار وجود دارد واین هر مدیریت است که چگونه با این کمبودها به بهترین شکل به اهداف خود  و سازمان برسیم.

  فرماندار صومعه سرا به بالابردن سطح ایمنی مدارس اشاره و خاطر نشان کرد مدارس تخریبی بایست شناسایی شود و نظارت بر پروژه های مدارس مستمر انجام پذیرد و اگر مصوباتی در جلسات مقرر گردید بلافاصله پیگیری و عملیاتی شود.

  ۳ ديدگاه

  1. قبل از آن گفت:

   مهندس فیض بخش برای چه اقدامی جهت ساخت مرکزفرهنگی و همزمان خانه معلم در صومعه سرا نمی کنید

  2. نامی گفت:

   فیض بخش درست کردن مدرسه یا بازسازی مدارس تخربی سرزدن پروژه های خوبست ، شما جوانی برو دنبال کارهای بزرگ مثل گرفتن امتیازساخت اردوگاهی فرهنگی ورزشی و دانش آموزی. ما نیاز به احداث باشگاها و مراکز دانش آموزی هستیم . یک تکانی بخورید صومعه سرا از این رخوت و کسالت بیرون آورید

  3. شادی گفت:

   امکانات ورزشی ما بسیار محدوداست هتلهای صومعه سرا کافی نیست، برای برگزاری مسابقات کشوری نیاز به اردوگاه ورزشی داریم . به ساخت سالن های محلها اسکان مناسب بیشتری دارد ، تازه باید برای مهمانان مکانهای مناسب جهت دید و بازدید مشخص کرد
   مثل تالاب صومعه سرا یا مناطق کوهستانی . ساخت اردوگاه ها ورزشی و تفریحی یک ضرورت است برای معرفی صومعه سرا . هیچ امکانات مشخصی در مرکزصومعه سرا فراهم نکرده اید. متاسفاً هیچ پروژه ای قابل توجه ای افتتاح نشد . برخی پروژه های افتتاح شده تکرایی بود. عصر دلخوشی تمام نشده
   بعدچندسال هنوز صومعه سرا خانه معلم ندارد در واقع هیچی ندارد تا مسافران و گردشگران بخاطر آن رغبت کنند به شهرما بیایند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro