ملت ما پاسخ حرفها و کارهای بیشرمانه دشمنان را در روز 22 بهمن خواهند داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۹۵ - ۱۶:۱۴

  کد خبر : 51956
  فرماندار صومعه سرا:

  ملت ما پاسخ حرفها و کارهای بیشرمانه دشمنان را در روز ۲۲ بهمن خواهند داد

  علی فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در همایش جشن انقلاب اسلامی در هنرستان توتونکاران تولمشهر که همزمان با نهمین روز از دهه فجر و با همت اداره آموزش و پرورش منطقه تولمات برگزار شد گفت: در روز ۲۲ بهمن ملت ما پاسخ حرفها و کارهای بیشرمانه دشمنان به خصوص آمریکا و اسرائیل را خواهند داد

  واران خبر: فرماندار صومعه سرا ضمن تشکر از زحمات متولیان با اشاره به این ایام پر برکت گفت یکی از فاکتورهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مردمی بودن و فراگیر بودن آن است که اختصاص به گروه و قشر خاصی ندارد و همه اقشار اعم از روحانیون ، دانش اموزان، فرهنگیان، بازاریان، پیرو جوان و مهمتر از همه شهدای عزیز در آن ایفای نقش کردند.

  فتح اللهی از رهبری مقتدرانه و عالمانه حضرت امام خمینی(ره) در آن سالها و هدایت قلوب مردم توسط ایشان سخن گفت وافزود کسی که بتواند این همه دلهای عاشق را در روز حضور خود در روز ۱۲ بهمن گرد هم آورد و یا اجتماع میلیونی مردم در روز تشییع جنازه خود را رقم بزند انسانی فرازمینی است .

  وی از نقش پر رنگ دانش آموزان و فرهنگیان در انقلاب اسلامی سخن گفت ویادآور شد معلمی شغل انبیاست و اولین معلم خداوند است و اولین آموزشها را اوست که در خلقت ما نهادینه می کند.

  فتح اللهی پرورش روح انسان را موجب رسیدن به معراج و پیشی گرفتن از ملائک دانست و تصریح کرد همین انسان می تواند با سر کوب روح خود به پست ترین جایگاه برسد.

  فرماندار صومعه سرا بابیان اینکه اولین آیه قرآن با اقرا و یا همان خواندن شروع شد گفت این موضوع نشان از جایگاه رفیع علم و دانش در دیدگاه انسان است.

  وی آموزش را مساله ای اساسی و مهم در توسعه کشور و رشد اقتصادی و … دانست و اشاره کرد کلید دار این آموزش، فرهنگیان وقشر معلمین هستند.

  رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا باذکر مثالی ادامه داد اگر ساختمان مدرسه ای فاقدکلیه امکانات تحصیلی اعم از میز ونیمکت باشد بازهم به آن میتوان مدرسه گفت ولی اگر فاقد معلم باشد ولو اینکه کلیه تجهیزات نیز وجود داشته باشد نمیتوان آنرا مدرسه نامید پس معلمین راهنمایان و چراغ هدایت زندگی ما هستند.

  فتح اللهی بابیان اینکه خونهای زیادی پای انقلاب ریخته شده و جانفشانیهای بسیاری صورت گرفته تا نهال انقلاب جان بگیرد افزود به فرموده مقام معظم رهبری ملت ما پاسخ حرفها و کارهای بیشرمانه دشمنان را در روز ۲۲ بهمن خواهند داد.

  وی از اقدامات مثبت دولت در استان گیلان و کارهای انجام شده در حوزه های مختلف صحبت کرد و بیان داشت ما تمام تلاش خودرا در جهت خدمت به مردم خواهیم کرد ولی نباید برخی ها با دامن زدن به تفرقه افکنی های دشمنان مردم را نسبت به این دستاوردها بدبین کرد.

  فرماندار صومعه را در پایان از افتتاح ۱۶۱ پروژه عمرانی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان صومعه سراخبر داد وخاطر نشان کرد برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

  منبع :روابط عمومی فرمانداری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro