مردم ولایتمدار ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۹۵ - ۲۰:۰۵

  کد خبر : 52020
  امام جمعه موقت رشت در جشن انقلاب صومعه سرا:

  مردم ولایتمدار ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند

  امام جمعه موقت رشت گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی و به تبع آن شهرستان صومعه‌سرا فردا فریاد «مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» را سر می‌دهند و وحدت و همدلیشان رابه جهانیان نشان خواهند داد.

  حجت‌الاسلام یوسف صدیق عربانی، امام جمعه موقت رشت عصر امروز(۲۱بهمن) در مراسم جشن انقلاب که به همت جبهه مردمی نیروهای انقلاب صومعه‌سرا در مصلی این شهرستان برگزار شده بود، اظهار داشت: قدرت‌های  شیطانی دنیا مغزشان در حال متلاشی شدن است که مردم ایران با چه قدرتی توانستند این انقلاب را با دست خالی به پیروزی برسانند.

  وی با بیان اینکه در هر کشوری که انقلابی شکل گرفت، هزاران انسان کشته شدند و جنایات هولناکی پیش آمد، افزود: امام راحل وقتی وارد ایران شد، مردم دلهایشان را به امام(ره) تقدیم کردند.

  امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه امام خمینی(ره) با اخلاصی ویژه وارد میدان شد، گفت: اخلاص امام سبب پیروزی انقلاب شد و مردم جانشان را برای این انقلاب دادند به گونه‌ای که برخی خانواده‌ها بیش از ۴ شهید تقدیم انقلاب کردند.

  حجت‌الاسلام صدیقی یکی از ویژگی‌های بارز امام خمینی(ره) را، توکل به خداوند دانست و تصریح کرد: کسی که به خداوند توکل کند و از او یاری جوید، خداوند او را از خلق بی نیاز می‌کند و دستش را می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه مردم ولایتمدار ایران اسلامی و به تبع شهرستان صومعه‌سرا فردا فریاد «مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» را سر می‌دهند و وحدت و همدلیشان را به جهانیان نشان خواهند داد، خاطرنشان کرد: رسانه‌های غربی با تبلیغات خود از چند ماه گذشته به مردم می‌گویند در راهپیمایی حضور نداشته باشند اما مردم همیشه در صحنه ایران باری دیگر حماسه خواهند آفرید.

  امام جمعه موقت رشت اظهار داشت: دشمن ۳۸ سال مردم را از آمدن به خیابان‌ها و راهپیمایی‌ها نهی کرده‌ اما این مردم از خرد و کلان با خداوند پیمان بسته‌اند تا زمانی که خون در رگ‌هایشان جاری است از امام و انقلاب دفاع کنند.

  حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه امام راحل خورشیدی عالم افروز بود که جهان مستضعف را روشن کرد، افزود: اگر امروز ایران اسلامی تحت رهبری مقام معظم رهبری به لبنان، سوریه، فلسطین کمک می‌کند بخاطر آن است که رهبر معظم انقلاب فرزند معنوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

  وی با اشاره به شاخصه‌های امام در به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی ایران، گفت: امام راحل همیشه انس با قرآن داشت و حداقل در روز ۵۰آیه از قرآن را تلاوت می‌کرد، امام شجاع و فرزند شهید بود که همه این شاخصه‌ها سبب پیروزی انقلاب شد.

  امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه آمریکا مدعیست حقوق بشر را مراعات می‌کنند، تصریح کرد: ۷ کشور مسلمان حق ورود به کشور آمریکا را ندارند اما عربستان که کشور مسلمان نشین است به دلیل اینکه نوکر دربست غرب است حق ورود به این کشور را دارند.

  حجت‌الاسلام صدیق عربانی با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد نسل مسلمانان و شیعه را به وسیله عربستان از بین ببرد، خاطرنشان کرد: مسلمانان با وحدت و همدلی همه نقشه‌های شوم آمریکا و استکبارجهانی را نقش بر آب خواهند کرد.

  منبع روابط عمومی فرمانداری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro