جلسات شورای اداری قبل مانند قهوه خانه بود/ چند فرماندار قبلی صومعه سرا پوچ درآمدند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ - ۸:۰۰

  کد خبر : 52236
  نماینده مردم صومعه سرا:

  جلسات شورای اداری قبل مانند قهوه خانه بود/ چند فرماندار قبلی صومعه سرا پوچ درآمدند!

  نماینده مردم صومعه سرا با اشاره به تغییر و تحول سالن جلسات فرمانداری گفت: وقتی در جلسات قبلی شورای اداری می آمدم شبیه به قهوه خانه و کلاس درس بود که در حال حاضر وضعیت تغییر کرده است

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سید کاظم دلخوش امروز در شورای اداری با بیان اینکه فرماندار این شهرستان در نشست و برگزاری جلسه شورای اداری تحولی را ایجاد کرد، اظهار داشت: جلسات قبل همچون کلاس درس و یا قهوه خانه بود.

  وی با بیان اینکه حضور فرماندار صومعه سرا در روستاها و بخش ها محسوس است، افزود: ۵، ۶ فرماندارقبلی صومعه‌سرا همه پوچ در آمدند اما از میان آنها مهندس فتح‌اللهی بسیار خوب است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورالعمل کشوری قطع مستمری ۱۲۰۰محرومین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) صومعه سرا، گفت: مدیر کمیته امداد و بهزیستی صومعه سرا حق اجرای این دستورالعمل را ندارند.

  دلخوش با بیان اینکه اگر چنین چیزی اجرایی شود آن مدیر باید از فردای آن روز دیگر در شهرستان حضور نداشته باشد، تصریح کرد: با قطع شدن مستمری این افراد در شهرستان فاجعه به بار می‌آید.

  وی خاطرنشان کرد: اگر کمیته امداد وام خودکفایی به خانواده تحت پوششی اعطا کرد و خانواده خودکفا شد آن وقت می‌تواند اسم آنها را از تحت پوششی حذف نماید.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات تملک شهرستان در سال ۹۵ هشت میلیارد بوده است،اظهار داشت: در این مدت کوتاه ۲۰۰میلیارد تومان وارد شهرستان کرده ام و کمربندی فومن به پونل کار اجرایی آن شروع شده است.

  دلخوش با بیان اینکه کمربندی و سد لاستیکی بازارجمعه هم در حال اجرا و مناقصه است، افزود: با احداث سد لاستیکی تا ۱۰۰سال آینده مردم این منطقه مشکلی در راستای آب آشامیدنی و کشاورزی نخواهند داشت و برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی می شود.

  وی با بیان اینکه روزانه بالای ۴۰۰ نامه مردمی در دفاترم می‌نویسم، خاطرنشان کرد: در روز بالای ۸۰۰ تماس تلفنی با من می‌گیرند و مشکلاتشان را مطرح می‌کنند که ۹۰ درصد آنها مشکلات کوچکی که به دست روسای ادارت حل می‌شود، است.

  دلخوش با بیان اینکه برخی از افراد فرق بین خدمتگذار به این ملت را با بهره بردار نمی‌دانند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی به گونه‌ای حمایت کنند که خدمتگذاران بتوانند به ملت خدمت کنند.

  ۳ ديدگاه

  1. یادآوران گفت:

   پروژه شهردار کجاست. مجسمه مردناامید را از روی میدان ولیعصر بردارید. مردم از وعده های مسئولین خسته شده اند.آقای دلخوش صومعه سرا امکانات رفاهی ورزشی وتفریحی و هتلهای شهرما برای برگزاری مسابقات استانی و ملی کامل نیست، تازه بعداز مسابقات صومعه سرا جای جهت بازدید و سرگرمی مهمان لازم است.
   صومعه سرا نیاز به اردوگاه دانشجویی و دانش آموزی دارد تا مسابقات استانی و کشوری در آن برگزارکند.

  2. صومعه سرا گفت:

   واقعاً مردم شهرما از وعده های مسئولین خسته شده اند. اگر اردوگاه دانشجویی و دانش آموزی ساخت شود در آینده نزدیک برای برگزاری مسابقات منطقه ای آماده ایم. صومعه سرا حداقل بیست سال از فومن عقب تر است. زیرا ساخت ورزشی مناسب درشهرما برای برگزاری مسابقات نیست.

  3. شکل گفت:

   چرا صومعه سرا شهرداری محترم مجسمه مرددرمانده را میدان ولی عصر حذف نمی کند . شهرداری اگر تابلوی وردی شهر را در سه دگور نصب کندخیلی بهتر است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro