مراسم وداع و تشییع شهدای گمنام در تولم شهر برگزار می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ - ۰:۴۳

  کد خبر : 52239
  10 و 11اسفند؛

  مراسم وداع و تشییع شهدای گمنام در تولم شهر برگزار می شود

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: مراسم وداع و تشییع ۲شهید گمنام همزمان با ۱۰ و ۱۱اسفندماه در تولم شهر برگزار می شود

  سرهنگ کیا عاشوری در گفت وگو با خبرنگار واران خبر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: همزمان با ۱۰ و ۱۱ اسفندماه تولم شهر میزبان دو شهید گمنام است.

   

  وی با بیان اینکه مراسم وداع ۱۰ اسفند و مراسم تششیع و تدفین ۱۱اسفند ماه در تولم شهر برگزار می شود، افزود: پیکر پاک این ۲ شهید در پارک ساحلی تولمشهر به خاک سپرده خواهد شد.

   

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه تشییع شهدای گمنام صومعه سرا با شکوه خاصی برگزار شد به گونه ای که زبانزد عام و خاص بود، گفت: باید مراسم این دو آلاله گمنام هم با شکوه خاصی برگزار شود.

   

  سرهنگ عاشوری با بیان اینکه فضای شهر را باید برای میزبانی از شهدا آماده کنیم، تصریح کرد:شهدا با مجاهدت های خود ثابت کردند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست و به عنوان مروجان حقیقی فرهنگ ایثار و شهادت الگوهای ارزشمند این گفتمان انسان ساز شدند.

   

  وی با بیان اینکه در روزهای پایانی سال، فضای شهرمان معطر به عطر شهیدان می گردد،خاطرنشان کرد:در این فضای معنوی و روحانی و به منظور تجدید میثاق با شهیدان و یاد آوری خاطره فراموش نشدنی شهدای همیشه جاوید، از همه عزیزان دعوت می شود تا با حضور گرم خود در مراسم کبوتران گمنام را بدرقه کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro