یادواره 7 هزار شهیده زن کشور و 33 شهیده زن گیلان برگزار می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱ اسفند ۹۵ - ۲۰:۲۵

  کد خبر : 52315
  فرمانده حوزه کوثر صومعه سرا:

  یادواره ۷ هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان برگزار می شود

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا از برگزاری یادواره ۷ هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان در این شهرستان خبر داد.

  معصومه آب بند در گفت و گو با خبرنگار واران خبر با گرامیداشت یادو خاطره شهدا اظهارداشت: بانوان ایران در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی های زیادی کرده اند.

   

  وی با بیان اینکه به منظور پاسداشت و یادآوری خاطرات شهدای زن یادواره ۷ هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن استان گیلان در شهرستان صومعه سرا برگزار می شود، افزود:زنان شهیده بهترین الگو برای زنان جامعه در رفتار و اخلاق و سبک زندگی اسلامی است.

   

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: یکی از اهداف  برگزاری این یادواره آشنایی نسل امروز با اهداف و آرمان های شهدا است و اینکه بدانند زنان در دفاع مقدس همچون مردان برای حفظ این سرزمین ایستادگی کردند.

   

  آب بند با بیان اینکه زنان ایران اسلامی جان خود را در راه آزادی و سرافرازی میهن فدا کردند، تصریح کرد: وظیفه ما است که  با حجاب و متانت و پاکدامنی خود ادامه دهنده راه شهدای زن باشیم.

   

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: یادواره ۷ هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان روز پنج نشبه(۵اسفند) ساعت ۱۴:۳۰ با سخنرانی همسر شهید مدافع حرم و با مداحی حاج محسن حامدی در مصلی نماز جمعه برگزار می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro