مردم گیلان عشق به ولایت را یک روز قبل از 9 دی به نمایش گذاشتند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۹ دی ۹۱ - ۲:۵۵

  کد خبر : 5248

  مردم گیلان عشق به ولایت را یک روز قبل از ۹ دی به نمایش گذاشتند

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در بیانیه‌ای به مناسبت هشتم و نهم دی ماه آورده است: هشتم دی سال …

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در بیانیه‌ای به مناسبت هشتم و نهم دی ماه آورده است: هشتم دی سال ۸۸ مردم گیلان عشق به ولایت و نفرت از فتنه‌گران را یک روز قبل از ۹ دی به نمایش گذاشتند و تاریخی شدند.

  به گزارش واران نیوز به نقل از خبر گزاری دانشجو»شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در بخشی از بیانیه‌ای به مناسبت هشتم و نهم دی ماه اعلام کرد: در سال ۸۸ مردم و جوانان گیلان در پاسداشت حریم عاشورای حسینی و ولایت مقام معظم رهبری پیش از خروش ملت ایران در ۹ دی، هشتم دی را در تاریخ گیلان به ثبت رساندند و نگینی به نام ۸ دی که نماد ولایت‌پذیری و عاشورایی بودن مردم این استان است را برای گیلانیان به ارمغان آورده و به یادگار گذاشتند.

  در این بیانیه تصریح شده است: مردم با بصیرت گیلان در هشتم دی سال ۸۸ یک روز زودتر دفاع خود از ولایت فقیه را نشان دادند و امید دشمنان را به یأس تبدیل کردند تا اثبات کنند مردم سرزمین گیل هر کدام یک میرزا کوچک هستند و به  دشمنان بفهمانند که ما بر عهدی که با اماممان بستیم پای بندیم و  بصیرت ما از مشت های گره شده و قلب های داغدار حسینی تجلی پیدا کرد.

  در ادامه این بیانیه آمده است: یک سال پس از ۸ دی سال ۸۸ در هشتم دی سال ۸۹، ۱۵۰ اتوبوس حامل مردم ولایت‌مدار گیلان، به دیدار یار شتافتند؛ صحنه پرشور و هیجان دیدار مردم ولایت‌مدار گیلان با رهبر معظم انقلاب حقیقتا مانند یک رویا بود و در آن شلوغی صدای ضربان قلب مردم عاشق ولایت به خوبی شنیده می‌شد.
  این بیانیه خاطرنشان کرده است: یادمان نرود همواره مطیع امر رهبر باشیم تا سعادت دنیا و آخرت نصیبمان شود و چه زیبا فرمود آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی که «ما آمده‌ایم در این دنیا قیمت پیدا کنیم و برویم و نیامده‌ایم که به هر قیمتی زندگی کنیم.»
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro