ضرورت برنامه ریزی توسط دستگاه های خدمات رسان برای حفاری معابر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۶ اسفند ۹۵ - ۱۵:۳۰

  کد خبر : 52507

  ضرورت برنامه ریزی توسط دستگاه های خدمات رسان برای حفاری معابر

  فرماندار صومعه شرا با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در بحث حفاری توسط دستگاه های خدمات رسان، گفت: مسئولان باید برای سال آینده برنامه کاری خود را تعریف کنند تا خودروها و عابرین پیاده با مشکل رو به رو نشوند.

  به گزارش خبرنگار  واران خبر، علی فتح اللهی، فرماندار صومعه سرا  در جلسه حفاری در سالن جلسات فرمانداری اظهار داشت: باید شرایط شهرستان را به گونه ای رقم بزنیم که خود را در برابر مردم مسئول بدانیم و در راستای ر فع مشکلات آنها دغدغه داشته باشیم.

  وی با بیان اینکه دستگاه های مربوطه موظفند در زمینه رفع مشکلات مردم تلاش کنند و پاسخگوی نیازهای آنان باشند، افزود: رسانه در بطن جامعه قرار دارند و مسئولان می توانند از رسانه ها به عنوان یک ارتباط خوب استفاده کنند.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه باید انتقادات را بشنویم و در رفع آن تلاش کنیم، گفت: کانال ها، انتشارات و سایت های مجوز دار می توانند  مطالب را به گونه ای انتقاد کنند که از مشکلات جامعه مطلع شویم و در رفع آن کوشش کنیم.

  فتح اللهی با اشاره به اینکه روابط عمومی ادارات باید فعال باشند و به مشکلات ورود و برای آن برنامه ریزی کنند، تصریح کرد: اگر این فضا در جامعه ایجاد نشود مردم مجبور می شوند مسیر دیگری را انتخاب کنند.

  وی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه انتقاد سازنده و پویا را با حفظ حرمت مدیران به فرماندار انتقال دهند و مسئولان هم نسبت به رفع دغدغه های مردم برنامه ریزی کنند.

  فرماندار صومعه سرا اظهار داشت: بحث حفاری یک کارگروهی دارد که دستگاه های خدمات رسان با توجه به نوع کار و زیرساخت ها با یک سری مشکلات روبه رو هستیم.

  فتح اللهی با بیان اینکه برای کوچکترین مشکل مانند ترکیدگی لوله آب باید تخریب و حفاری صورت گیرد، افزود: اگر برنامه درستی در این راستا نداشته باشیم با مشکل روبه رو خواهیم شد و مردم هم به ما خرده می گیرند.

  وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در بحث حفاری توسط دستگاه های خدمات رسان، گفت: مسئولان باید برای سال آینده برنامه کاری خود را تعریف کنند تا خودروها و عابرین پیاده با مشکل رو به رو نشوند.

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه از ۱۵اسفند تا ۲۰ فروردین حفاری ممنوع است مگر اینکه مشکل بحرانی صورت گیرد، تصریح کرد: ایمنی و هشدار پروژه باید حتما مدنظر باشد سپس حفاری صورت گیرد.

  فتح اللهی با بیان اینکه جان، مال و نوامیس مردم برای ما مهم است، خاطرنشان کرد: در راستای ترمیم و بازگرداندن حفاری ها به حالت اولیه باید تلاش شود.

  وی با بیان اینکه کیفیت و به خالت اول بازگرداندن حفاری ها باید مدنظر باشد، اظهار داشت: هیچ کدام از ما مسئولان از جیب شخصی کاری را انجام نمی دهیم بلکه از بیت المال است و در این راستا باید حداقل ترین هزینه را برای دولت و نظام رقم بزنیم.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه باید با توجه به شرایط جامعه کارها را پویا به جلو ببریم، افزود: نباید کاری کنیم که مردم متضرر شوند.

  فتح اللهی با اشاره به اینکه مسئولان دستگاه ها باید اقداماتی که می خواهند انجام دهند را اعلام کنند، گفت: هر برش آسفالت بدون کاتر ممنوع است و برش عرضی به هیچ عنوان بدون هماهنگی اتفاق نیفتد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir