تشکیل کمیته‌های ۵گانه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ - ۸:۰۰

  کد خبر : 52567
  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان خبر داد

  تشکیل کمیته‌های ۵گانه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان از تشکیل کمیته‌های ۵گانه گفتمان و محتوا، سیاسی، رسانه، اقشار و نخبگان و فرهیختگان این جبهه در مرکز استان و شهرستان‌ها خبر داد.

  نظرعلی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به تشکیل مجمع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در تمام شهرستان‌های گیلان اظهار کرد: در مرکز استان و شهرستان‌ها تعدادی از کمیته‌های موضوعی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشکیل شده است.

  وی به تشکیل کانون اقشار مختلف در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان اشاره کرد و افزود: بخش دیگری از کانون‌های جبهه مذکور در حال تشکیل است.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه تعدادی از کانون‌ها در جمعیت‌های هدف فعالیت خود را آغاز کردند، تصریح کرد: نشست‌هایی در کانون‌های مذکور برنامه‌ریزی شده است ضمن اینکه در فرصت پیش‌بینی شده تمام کانون‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان آغاز به‌کار می‌کنند.

  علیزاده به برگزاری مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در تهران اشاره کرد و گفت: نمایندگانی از تمام شهرستان‌های گیلان برای شرکت در مجمع مذکور اعزام شدند و نقش‌آفرینی خوبی از استان در مجمع داشتند.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان از تشکیل پنج کمیته این جبهه در استان خبر داد و بیان کرد: کمیته‌های گفتمان و محتوا، سیاسی، رسانه، اقشار و نخبگان و فرهیختگان در مرکز استان تشکیل شده و در شهرستان‌ها در حال شکل‌گیری است.

  وی با اشاره به اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، خاطرنشان کرد: شورای مرکزی ترکیبی از جوانان، بانوان، ایثارگران و استادان دانشگاه است.

  علیزاده به بخش‌های مختلف شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان اشاره کرد و یادآور شد: کانون‌ها بخشی از فعالیت جبهه مذکور را تشکیل می‌دهد و در این کانون‌ها افراد اعضای هفت نفری را به عنوان هیأت رئیسه انتخاب می‌کنند.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، انتخاب دبیر و رئیس هر کدام از کانون‌ها را توسط اعضای کانون‌ها دانست و اظهار کرد: شورای دبیرخانه فعالیت کمیته‌ها و اعضای دبیرخانه را پیگیری می‌کند.

  وی به شورای هیأت رئیسه مجمع استانی اشاره کرد و افزود: ترکیبی از خانم‌ها نیک‌صفت، بزرگی، ثمری، پوریوسفی و آقابیگی در کانون بانوان عضویت دارند.

  علیزاده با اشاره به عضویت جواد شفیعی ثابت، انصار جعفری و سیاوش آقاجانی در کانون جوانان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، بیان کرد: دو نفر دیگر از دانش‌آموزان دختر و پسر به کانون مذکور اضافه می‌شوند ضمن اینکه بخشی دیگر از دانشجویان، دانش‌آموزان، فرهنگیان و استادان را شامل می‌شود.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان به حضور حجت‌الاسلام سید کاظم میرحسینی اشکوری و حجت‌الاسلام پورمحمد در هیأت رئیسه این جبهه اشاره کرد و گفت: مهندس آقازاده، حقی، علیپور، طاهری، محمدرسول سماکچی، شفیعی، رضا دوست‌جلالی، علی‌محمد جلوه و در مجموع حدود ۲۰ نفر در شورای مرکزی هستند و ریاست آن را حجت‌الاسلام میرحسینی اشکوری به عهده دارد.

  وی با دعوت از تمام شخصیت‌ها برای حضور در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، تصریح کرد: در مجموع تعداد ۲۰۰ نفر عضو هیأت مرکزی، کمیته‌ها، کانون‌ها و شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro