تیراندازی این بار در مرکز پلیس درنیوجرسی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۹ دی ۹۱ - ۹:۰۳

  کد خبر : 5277

  تیراندازی این بار در مرکز پلیس درنیوجرسی

  افزایش تیراندازی های خونین باعث رعب و وحشت شهروندان آمریکایی شده است. تیراندازی متهم در حال بازجویی در مرکز پلیس …

  افزایش تیراندازی های خونین باعث رعب و وحشت شهروندان آمریکایی شده است. تیراندازی متهم در حال بازجویی در مرکز پلیس نیوجرسی آمریکا به سوی پلیس، موجب زخمی شدن سه پلیس و کشته شدن متهم شد.

  فردی در حال بازجویی در یک مرکز پلیس درنیوجرسی، با استفاده از سلاح پلیس و شلیک گلوله، سه پلیس را زخمی کرد و خود نیز به ضرب گلوله کشته شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مردی که روز جمعه در یک مرکز پلیس نیوجرسی در حال بازجویی بود از فرصت استفاده کرده و با برداشتن اسلحه یکی از نیروهای پلیس به سمت آنها شلیک می کند که بر اثر آن یک پلیس زن و دو پلیس مرد زخمی می شوند.

  در جریان درگیری نیروهای پلیس با متهم، وی نیز کشته شد. حال یکی از افراد پلیس زخمی شده وخیم گزارش شده است.

  این تیراندازی تازه که دو هفته پس از کشتار مدرسه نیوتان رخ می دهد، به بحث و جدل در داخل آمریکا بر سر دسترسی آسان مردم به انواع سلاح گرم و ضرورت محدود کردن قوانین حمل و نگهداری اسلحه دامن می زند.

  دو هفته پیش جوانی مسلح با ورود به یک مدرسه ابتدایی در شهر نیوتاون ایالت کانتیکت، ۲۷ کودک ۶ تا ۷ ساله و معلمان آنها را به قتل رساند.

  به دنبال این کشتار، فشار افکار عمومی و انتقاد به دسترسی آزادانه مردم به اسلحه موجب شد که باراک اوباما و برخی مقام های کنگره خواستار بررسی قوانین حمل و نگهداری سلاح در کشور و ایجاد محدودیت هایی در این زمینه شوند.

  بسیاری از مردم در آمریکا می گویند که کوتاهی و بی توجهی باراک اوباما و کنگره به مساله حمل سلاح و اصلاح قوانین آن، دلیل اصلی ادامه زنجیره تیراندازی های مرگبار در این کشور به شمار می رود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro