در یخبندان های مشهد/78 سانحه رانندگی رخ داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۰ دی ۹۱ - ۹:۱۶

  کد خبر : 5302

  در یخبندان های مشهد/۷۸ سانحه رانندگی رخ داد

  مشهد – خبرگزاری مهر: رئیس اورژانس مشهد از وقوع ۷۸ سانحه رانندگی طی روزهای برفی و یخبندان در این شهر …

  مشهد – خبرگزاری مهر: رئیس اورژانس مشهد از وقوع ۷۸ سانحه رانندگی طی روزهای برفی و یخبندان در این شهر و مصدوم شدن ۱۶۳ نفر بر اثر سرخوردگی و زمین خوردگی خبر داد.

  رضا وفایی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از روز چهارشنبه تا کنون به علت یخبندان در جاده ها و سطح شهر مشهد ۷۸ تصادف رخ داده که از این تعداد ۲۸ تصادف جاده ای و ۵۰ سانحه رانندگی در سطح شهر بود.

  وی افزود: در چهار روز گذشته بیش از ۱۲هزار و ۳۰۰ تماس تلفنی با پایگاههای اورژانس مشهد برقرار شد که منجر به انجام هزار و ۴۰۰ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ مشهد شد.

  وفایی نژاد گفت: از جمله حوادث شایع در روزهای یخبندان سرخوردگی و زمین خوردگی در برف است که در روزهای گذشته ۱۶۳ نفرتوسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستانهای مختلف، در اثر این حادثه منتقل شدند.

  وی با اشاره به اینکه بیشترین سانحه دیدگان افراد در رده سنی ۲۰ تا ۴۰ سال بود تاکید کرد: ۹۳ مورد از مصدومانی که توسط اورژانس به بیمارستانها انتقال یافتند افراد گروه سنی ۲۰ تا ۴۰ سال بودند.

  رئیس اورژانس مشهد یادآور شد: ۴۲ مصدوم در سنین ۴۰ تا ۶۰ سال، ۲۶ مصدوم در سنین ۱۰ تا ۲۰ سال و ۳۲ مصدوم نیز از سنین ۶۰ سال به بالا به وسیله نیروهای اورژانس امدادرسانی شدند.

  وفایی نژاد بیان کرد: تنها یک نفر از مصدومان منتقل شده به بیمارستان در رده سنی زیر ۱۰ سال قرار داشته است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro