حضور 2300 نفر جهادگر از سراسر کشور در خوزستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ اسفند ۹۵ - ۸:۰۰

  کد خبر : 53186
  در قالب اردو های جهادی یسری؛

  حضور ۲۳۰۰ نفر جهادگر از سراسر کشور در خوزستان

  مسئول گروه جهادی یسری گیلان با اشاره به اینکه هدف نهایی این گروه آبادی مناطق محروم خوزستان است گفت: از ۲۵ اسفند حدود ۲۳۰۰جهادگر به خوزستان اعزام شده اند.

  رضا بحری مسئول گروه جهادی یسری گیلان در گفتگو با خبرنگار  اعزامی واران خبر در خوزستان؛ با اشاره به اینکه گروه جهادی یسری به مدت سه ماه فعالیت خود را در گیلان آغاز کرده اظهار داشت: نخستین اردوی جهادی این گروه ۲۵ اسفند به مناطق محروم خوزستان اعزام شدند

  وی با بیان اینکه بیش از ۵۵ جهادگر در این اردو حضور دارند گفت: جهادگران به مدت هشت روز به کارهای عمرانی و فرهنگی در روستای شاخ کوپال می پردازند.

  مسئول اردوی جهادی یسری در گیلان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای کمک به مناطق محروم خوزستان گفت:  یکی از اهداف این اردوی جهادی خوشبین کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  بحری با بیان اینکه ۲۳۰۰ جهادگر از کل کشور در مناطق محروم خوزستان حضور دارند تصریح کرد: آبادی مناطق محرومی که در هشت سال دفاع مقدس زیر بمباران بوده اند یکی از اهداف نهایی این اردوهای جهادی است

  وی خاطر نشان کرد: گسترش و توسعه گروه جهادی یسری در کلیه شهرستان های گیلان در زمینه عمرانی فرهنگی کمک به مستضعفین و محرومین از اهداف بلند مدت این گروه است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro