توزیع 50بسته حمایتی بین نیازمندان توسط هیئت شهدای گمنام صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵ - ۸:۰۰

  کد خبر : 53269
  اکرام فاطمی در نوروز باستانی؛

  توزیع ۵۰بسته حمایتی بین نیازمندان توسط هیئت شهدای گمنام صومعه سرا

  در روزهای پایال سال ۹۵ که سالی پر فراز و نشیب بود اقدام هیئت شهدای گمنام صومعه سرا در توزیع بسته حمایتی بین نیازمندان شاید بار دیگر امید و دلگرمی را به مردم برگرداند تا بدانند که انسانیت و به فکر هم نوع بودن هنوز در بین جامعه جریان دارد.

  واران خبر: در میان روزهای اخر سال ، آن هم سالی که به مزاج کمتر کسی خوش آمد و پر بود از خبرهای ناگوار و شرایط و اتفاقات بد و همه لحظه شماری میکنند تا هرچه زودتر تحویل شود و بدتر ازینها پیش نیاید ، حرکتی از بچه هیاتی های هیات شهدای گمنام شهرستان صومعه سرا انجام گرفت که مثل شعله های لذت بخش آتش ،وسط بارش برف بود و دل گرمی میبخشید در این هجمه نا امیدی و ناخوشایندی.
  خدا را شکر در روزگاری که شرایط حال حاضر جامعه ،  اکثر انسانها را فقط به فکر منفعت خودشان  سوق داده ،  هستند هنوز خوب هایی که با توجه به همین شرایط ناسازگار و هزار درد سر و دغدغه بازهم به فکر همنوع نیازمند خودشان هستند.
  بسته های مواد غذایی تدارک دیدند تا این ایام عید ، پدران محترمی که با مشکل مالی مواجه هستند شرمنده خانواده شان نشوند ، که دل مادر نلرزد برای نداری ، که دل کودکانی شاد شود.
  این بلند نظری و به فکر همنوع بودن ، گم شده ی این روزهای دنیایمان است ، باشد این حرکت خیرخواهانه تلنگر و یاد آوری ای باشد برایمان که به فکر هم نوع و همسایه نیازمندمان باشیم که مبادا بی خبر باشیم از همسایه گرسنه که مسلمانی مان زیر سوال میرود.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro