اسکان بیش از هجده هزار مسافر نوروزی در شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۴ فروردین ۹۶ - ۷:۵۰

  کد خبر : 53302
  فرماندار صومعه سرا خبرداد:

  اسکان بیش از هجده هزار مسافر نوروزی در شهرستان صومعه سرا

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به آغاز سفر های نوروزی از ۲۵ اسفند گفت: تا کنون بیش از ۱۸ هزار مسافر در شهرستان صومعه سرا اسکان داده شده است.

  به گزارش واران خبر : مهندس علی فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در گفت گو با خبر نگاران با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و مسافرت های نوروزی ، اظهار کرد: ورود و اسکان مسافران نوروزی در شهرستان صومعه سرا از تاریخ ۲۵ اسفندماه آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه برای اسکان مسافران نوروزی مدارس، خوابگاه های دانشجویی، هتل ، خانه مسافر، مهمانپذیر درنظر گرفته شده است، افزود: طی روزهای گذشته ۱۸ هزار و ۷۹۱ نفر مسافر وارد شهرستان شده اند که در محل های درنظر گرفته شده و کمپ ها و چادرهای موقت اسکان یافته اند.

  فتح اللهی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۴ مدرسه با ۱۱۰ کلاس اعم از درجه «الف» و «ب» در منطقه تولمات و صومعه سرا و همچنین دو هتل ، یک هتل آپارتمان ، یک مجتمع اقامتی و یک مهمانسرا و چندین خانه مسافر آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.

  فرماندار صومعه سرا در ادامه به برپایی سه ایستگاه اطلاع رسانی ، پایگاه های امدادو نجات و نمایشگاه های صنایع دستی ، سوغات محلی در سه بخش مرکزی ، تولمات و گوراب زرمیخ اشاره و تصریح کرد: تلاش شده تا با آغاز ایام نوروزی فضا و مبلمان شهری شهرستان متحول شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro