حرکت انقلابی تنها راه تحقق شعار سال ۹۶ / سستی و کوتاهی آفت اقتصاد مقاومتی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶ - ۱۱:۳۷

  کد خبر : 53471
  امام جمعه صومعه سرا:

  حرکت انقلابی تنها راه تحقق شعار سال ۹۶ / سستی و کوتاهی آفت اقتصاد مقاومتی است

  امام جمعه صومعه سرا سستی برخی مسئولان دولت را آفت اقتصاد مقاومتی دانست و حرکت انقلابی را تنها راه تحقق شعار سال برشمرد

  به گزارش واران خبر حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی در گفتگو با خبرنگار ۸دی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید را حرکت انقلابی و فعالانه دولت عنوان کرد و اظهار داشت: روحیه انقلابی و خدمت صادقانه به مردم تنها راه تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری است.

  وی در ادامه افزود: اگر انقلابی عمل شود ما یقینا به اهدافمان در تحقق بخشی به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دست خواهیم یافت.

  امام جمعه صومعه سرا با انتقاد از اثر بخشی اندک اقدامات صورت گرفته در ستاد اقتصاد مقاومتی دولت گفت: تاکنون اقداماتی که در حوزه اقتصاد مقاومتی صورت گرفته برای مردم اثر بخشی لازم را نداشته و ملموس نبوده است.

  حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه دولت می توانست شعار سال قبل را تحقق ببخشد اما این مهم رقم نخورده است، اظهار کرد: زحمت هایی کشیده شده اما انتظاری که کشیده می شد و دولت می توانست به یه حدی از اقتصاد مقاومتی دست پیدا می کرد انجام نگرفته است.

  وی ضمن تاکید بر روحیه جهادی و انقلابی مسئولان متذکر شد: آقایان مسئول باید دست به دست هم دهند و انقلابی عمل کنند تا به اهداف تدوین شده از سوی رهبری برسند.

  امام جمعه صومعه سرا سستی و کوتاهی برخی مسئولان را آفت اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و گفت: دولت مردان اگر بخواهند در پیشبرد امور سستی و کوتاهی نمایند یقینا همچون سال گذشته در رسیدن به اهداف باز می ایستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro