آغاز راه تبدیل تهدید به فرصت در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۰ فروردین ۹۶ - ۱۵:۵۶

  کد خبر : 53578
  به همراه تصویری؛

  آغاز راه تبدیل تهدید به فرصت در صومعه سرا

  جاده ارتباطی فشخام در صومعه سرا شاید یکی از پر زباله ترین خیابان ها در صومعه سرا است که با اقدامی به جا توسط شهرداری اکنون در حال تبدیل شدن به مکانی تفریحی است.

  واران خبر: جاده ارتباطی فشخام شاید یکی از خیابان هایی باشد که اکثر صومعه سرائی ها به عنوان یک میانبر از آن استفاده میکنند و و مردم فشخام برای رفتن به محل زندگیشان، این خیابان با وجود یک کانال آب کشاورزی بزرگ در کنارش میتواند جاده ایی زیبا باشد اما متاسفانه اینطور نیست.

  وجود زباله و نوخاله های ساختمانی در کنار این جاده همیشه باعث ایجاد بوی نامطبوع و تصویری زشت بوده که تا کنون مطالب زیادی در وصف این خیابان نوشته شده است.

  از آنجایی که تا کنون طی سالیان متمادی شهرداری اقدام به جمع آوری این زباله ها و نوخاله های ساختمانی کرده است اما پس از جمع آوری برخی افردا بار دیگر اقدام به تخلیه زباله و نوخاله در این جاده کرده اند.

  اینبار اما شهرداری صومعه سرا اقدام به ساخت پیاده راه کرده که شاید بتواند جلو ریختن زباله در این منطقه را بگیرد؛خوشبختانه تا کنون این اقدام با سرعت نسبی خوبی همراه بوده و امیدواریم این روند تا پایان خیابان ادامه پیدا کند و شهرداری بتواند با ایجاد فضای تفریحی،ورزشی علاوه بر نیاز همشهریان به یک مکان زیبا در کنار آن کانال آب کشاورزی، خانواده هایی را که در کنار آن جاده زندگی می کنند را از زباله ها نجات  دهد.

  ۳ ديدگاه

  1. بانگ گفت:

   بعضی درجاده فشخام اقدام به ریختن اشغال می کنند. اخیراً شهرداری اقدام به جمع آوری ضایعات ساختمانی کرده، اما پس از جمع آوری افردی به ریختن ضایعات ساختمانی در این جاده می کنند. باساخت پیاده مقداری جلو ریختن زباله گرفته شده اما کافی نیست .
   با اقدام شهرداری جاده فشخام اکنون در حال تبدیل شدن به مکانی تفریحی، ورزشی است .

  2. بانجی گفت:

   چرا بعداز تخلیه ضایعات ساختمانی توسط شهرداری برخی جرعت ریختن مجدد زباله می کنند. با توجه ساخت پیاده توسط شهردارمحترم صومعه سرا
   منطقه فشخام به کانون تفریحی گردشگری ورزشی تبدیل می شود.

  3. انتخاب گفت:

   فقط معرفی منطقه گردشگری کافی نیست تا مسافران را بسوی خود بکشد. مناطق مسافرپذیر نیاز به جاده، پارکینگ، نمازخانه، wc، دیگر مناسب دارد. شورای صومعه سرا عمر کاریش به سر آمد شهرصومعه سرا بایدگسترش یابد. کاری که دلخوش انجام دهد باید سالهای پیش انجام می گرفت ، آقای دلخوش اگر نمی خواهید درآینده شهرستان صومعه سرا تکه تکه شود، از الان باید مرکز شهرصومعه سرا با کسماء یکی شود، شهرما به بازارجمعه وصل شود. یعنی وسعت شهرصومعه سرا و حومه بیشتر شود ، با انتقال ساختمانهای دولتی در این ناحیه ، درغیر اینصورت درآینده نزدیک امکان جداشدن بخش ها از شهرستان صومعه سرا به بهانه عدم امکانات و دوری راه با مرکزشهرستان وجود دارد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro