سخنرانی انتخاباتی بخشدار سنگر برای روحانی با امکانات بیت المال / رحیمی: هاشمی در سال ۸۸ کشور را از پیچ خطرناک نجات داد!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۶ - ۸:۰۰

  کد خبر : 53830
  در همایش رأی اولی ها؛

  سخنرانی انتخاباتی بخشدار سنگر برای روحانی با امکانات بیت المال / رحیمی: هاشمی در سال ۸۸ کشور را از پیچ خطرناک نجات داد!

  بخشدار سنگر در همایش رأی اولی ها ضمن سوء استفاده از امکانات دولتی برای اهداف انتخاباتی خطاب به دانش آموزان گفت: تک تک شما می توانید رسانه این دولت باشید.

  واران خبر  به نقل از ۸دی : رحیم رحیمی بخشدار سنگر صبح امروز در همایش رأی اولی های بخش سنگر با اشاره به حواث سال ۸۸  و دفاع تمام قد از عملکرد هاشمی رفسنجانی در سال ۸۸ اظهار داشت: هاشمی با مدیریت خود کشور را در سال ۸۸ از یک پیچ خطرناک عبور داد.

  وی با تأکید بر اینکه تفکر هاشمی و راه هاشمی ادامه دارد افزود: دوستان داخلی دل همه وفاداران به انقلاب را خون کردند.

  بخشدار سنگر ادامه داد: دل خانواده شهدا و ایثارگران را خون نکنید.

  وی تأکید کرد: متأسفانه امروز افرادی که ریشه ای در این نظام ندارند و کمکی به انقلاب نکردند مقابل خانواده شهدا قرار گرفته اند و می گویند چون بخشدار فلان تفکر را دارد (نباید حرف بزند).

  رحیمی گفت: دنبال اندیشه ای بروید که بخواهد دنبال پیشرفت کشور باشد.

  وی افزود: جلوی سخنرانی مرا می گیرید اما جلوی تفکر من را نمی توانید بگیرید. تو چه میدانی ما چقدر برای این نظام هزینه کردیم؟

  بخشدار سنگر ضمن تأکید بر مشارکت نوجوانان در انتخابات گفت: دوران طلایی سیاست خارجی کشور در زمانی بود که دکتر روحانی دبیر شورای عالی امینت ملی کشور بود!

  وی ادامه داد: چند نفر از بزرگان نظام که در کنار امام بودند امروز باقی مانده اند؟ امروز  افتخار ما خدمت در دولت ولایت مداری است که در مقابل فرمایشات رهبر انقلاب نمی ایستد. اینها را باید با افتخار بگویند.

  رحیمی با بیان اینکه استاندار گیلان ۱۱ نفر از فرزندان شهدا از جمله من را در پست های مدیریتی منصوب کرده اند گفت: دیدار منظمی که آقای رئیس جمهور با خانواده معظم شهدا داشته اند هیچ کس دیگری نداشته است.

  بخشدار سنگر ادامه داد: به والله من تا عید نوروز نمی دانستم که آقای جهانگیری برادر دو شهید هستند و همسر ایشان خواهر دو شهید هستند.

  وی با بیان اینکه بخشدار دولت تدبیر و امید است گفت: می گویند چرا آقای روحانی هواپیما خرید. خیلی از شما(دانش آموزان) سوار هواپیما شده اید. آقای روحانی برای پدرش که نخرید. خوب برای مردم خرید.

  رحیمی ادامه داد: می گویند برجام چه کرد. اگر برجام نبود چه می کردیم. می خواستند آب بگیرند و نفت بدهند! کالای خوراکی بگیریم و نفت بدهیم.

  بخشدار سنگر افزود: روحانی اولین نفری بود که به امام خمینی(ره) لقب امام داد. هشت سال در دوران دفاع مقدس، کشور را در کنار حضرت آیت الله هاشمی در آن شرایط سخت اداره کرد.

  وی خطاب به دانش آموزان گفت: تک تک شما می توانید رسانه این دولت باشید. با افتخار می گوییم اندیشه این دولت با دستان توانمند جوانان این کشور که اعتقاد به تغییر دارند ادامه پیدا خواهد کرد.

  رحیمی در پایان ضمن دعوت به مشارکت همگانی در انتخابات گفت: ما نماینده دولت تدبیر و امید هستیم و با افتخار از این دولت حمایت می کنیم و واهمه ای هم نداریم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro