فعالیت 152 تاکسی شهری در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۲ دی ۹۱ - ۰:۰۲

  کد خبر : 5398

  فعالیت ۱۵۲ تاکسی شهری در صومعه‌سرا

  شهردار صومعه‌سرا از فعالیت ۱۵۲ تاکسی درون شهری برای جابه‌جایی مسافر در این شهر خبر داد. به گزارش واران نیوز …

  شهردار صومعه‌سرا از فعالیت ۱۵۲ تاکسی درون شهری برای جابه‌جایی مسافر در این شهر خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»حسین احمدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، صومعه‌سرا را دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های استفاده نشده بسیاری دانست و اظهار کرد: استفاده بهینه از این قابلیت‌ها جایگاه کنونی صومعه‌سرا را ارتقا می‌بخشد.

  وی با اشاره به مصوبه جلسه‌های قبلی شورای ترافیک صومعه‌سرا، تصریح کرد: انتقال خودروهای مسافری خیابان جعفری صومعه‌سرا به جایگاه ترمینال مسافری غرب یکی از این مصوبه‌های مهم بود.

  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه برای اجرای این مصوبه پس از گذشت ماه‌ها از تصویب آن هنوز اقدام قاطع و مناسبی نشده است، متذکر شد: این خودروهای مسافری بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت دارند که جابه‌جایی آنها اقدامی مشکل است.

  وی، وجود برخی مشکلات در حوزه رانندگان ترمینال مسافری غرب صومعه‌سرا را اصلی‌ترین دلایل تمایل نداشتن رانندگان باقی‌مانده در خیابان جعفری برای انتقال به این ترمینال عنوان کرد و افزود: نداشتن کارت تردد در فضای داخل شهری یکی از این دلایل است.

  احمدی با بیان اینکه در گذشته رانندگان مسافری ۷۰ مسیر صومعه‌سرا با مشکل تردد مواجه بودند، متذکر شد: اکنون برای تمام رانندگان این مسیرها به غیر از رانندگان حاضر و فعال در ترمینال مسافری غرب صومعه‌سرا کارت تردد داخل شهری صادر شده است.

  وی از فعالیت ۱۵۲ تاکسی داخل شهری برای جابه‌جایی مسافر در صومعه‌سرا خبر داد و بیان کرد: ساماندهی دوسوم از تاکسی‌های صومعه‌سرا در حیطه وظایف شهرداری این شهر است.

  شهردار صومعه‌سرا با اشاره به نارضایتی و مشکل رانندگان در ترمینال مسافری غرب این شهرستان، اذعان کرد: با توجه به تصمیم درست و سازنده شورای ترافیک و برنامه‌ریزی مناسب امید به برطرف کردن برخی از مشکلات این رانندگان داریم.

  وی اضافه کرد: ۸۰ دستگاه وسیله نقلیه مسافری ساماندهی شده و بالغ بر ۷۰ دستگاه خودروی پلاک عمومی در صومعه‌سرا وجود دارد.

  احمدی به فعال نبودن پارک آموزش ترافیکی داخل در پارک ترافیکی صومعه‌سرا اشاره کرد و گفت: صومعه‌سرا نخستین شهرستان دارای پارک ترافیکی در استان است که به دلیل کمبود امکانات به بهره‌برداری کامل نرسیده است.

  به گزارش فارس، تعدادی از رانندگان فعال در ترمینال مسافری غرب صومعه‌سرا در جلسه مذکور به ایراد مشکلات حوزه فعالیتی خود پرداختند که ارائه راهکار نهایی و بررسی کامل مشکل مسافران ترمینال مذکور به برگزاری جلسه شورای ترافیک در ۱۰ روز آینده موکول شد.

  همچنین در جلسه مذکور به وسایل نقلیه مسافری بخش تولمات صومعه‌سرا شش ماه فرصت داده شد تا نسبت به تغییر پلاک وسیله نقلیه خود از «ت» به «ع» اقدام کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro