امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 5 June , 2023
امروز : دوشنبه, ۱۵ خرداد , ۱۴۰۲ - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 5408
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا تاریخ انتشار : 01 ژانویه 2013 - 0:31 |

سود جدید سهام عدالت پرداخت نمی‌شود

مدیر‌عامل تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا گفت: طبق قانون برنامه پنجم توسعه تا زمان تسویه کامل اقساط سهام اختصاص یافته سودی به سهامداران عدالت پرداخت نمی‌شود. به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»سید مصطفی شاداب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در صومعه‌سرا با اشاره به اجرای طرح فراخوان تکمیل فرم سهام عدالت افراد متقاضی […]

سود جدید سهام عدالت پرداخت نمی‌شود

مدیر‌عامل تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا گفت: طبق قانون برنامه پنجم توسعه تا زمان تسویه کامل اقساط سهام اختصاص یافته سودی به سهامداران عدالت پرداخت نمی‌شود.

به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»سید مصطفی شاداب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در صومعه‌سرا با اشاره به اجرای طرح فراخوان تکمیل فرم سهام عدالت افراد متقاضی در این شهرستان اظهار کرد: افراد متقاضی سهام عدالت صومعه‌سرا که در مراحل قبلی، پرونده اطلاعاتی شخصی آنها ناقص بوده، مشمول این طرح هستند.

*تکمیل پرونده ۲۲۰ متقاضی سهام عدالت در صومعه‌سرا

وی با بیان اینکه برای تمام مشمولان تکمیل پرونده سهام عدالت در صومعه‌سرا دعوت‌نامه سهام عدالت صادر شده است، تصریح کرد: این افراد پس از دریافت دعوت‌نامه نسبت به ثبت نهایی برگه عضویت سهام عدالت صومعه‌سرا اقدام کرده‌اند.

مدیر عامل تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا، ارسال دعوت‌نامه روستاییان را با همکاری شوراهای محلی و دهیاران، کارمندان با مشارکت روسای اداره‌ها و مشمولان زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی را با همیاری ارگان مربوطه عنوان کرد.

وی با اشاره به حضور غیر ضروری برخی افراد غیرمشمول طرح تکمیل فرم سهام عدالت به تعاونی، اذعان کرد: افرادی که در مراحل قبلی برگه سهام عدالت آنها به مهر و امضای شرکت تعاونی صومعه‌سرا رسیده باشد، پرونده سهام عدالت آنها تکمیل بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

شاداب از تکمیل پرونده ۲۲۰ نفر متقاضی سهام عدالت در صومعه‌سرا خبر داد و افزود: این افراد پس از اعلام فراخوان و ارسال دعوت‌نامه نسبت به تکمیل مشخصات و ثبت نهایی برگه سهام عدالت خود در صومعه‌سرا اقدام کرده‌اند.

*پرداخت ۳۷ میلیارد ریال سود سهام عدالت در صومعه‌سرا

وی به میزان پرداخت سود سهام عدالت بین سهامداران صومعه‌سرا اشاره کرد و گفت: تاکنون بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال سود سهام عدالت به دارندگان برگه سهام عدالت صومعه‌سرا پرداخت شده است.

به گفته مدیر عامل تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا بالغ بر ۱۱۶ هزار نفر از جمعیت روستایی و شهری این شهرستان دارنده برگه سهام عدالت هستند.

*سود جدید به سهامداران سهام عدالت پرداخت نمی‌شود

وی با تصریح بر اینکه در شرایط کنونی طرح جدیدی برای پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان برنامه‌ریزی نشده است، متذکر شد: طبق قانون برنامه پنجم توسعه تا زمان تسویه کامل اقساط سهام اختصاص یافته، سودی به سهامداران عدالت پرداخت نمی‌شود.

شاداب ادامه داد: در صورتی که مردم مالک اصلی و صد درصدی سهام عدالت خود شوند، سود سهام عدالت به آنها پرداخت می‌شود.

وی به ثبت نام جدید برخی متقاضیان مانند افراد تازه متولد شده و یا جامانده از ثبت نام اشاره کرد و یادآور شد: تا اعلام دوباره دولت هیچ ثبت نام جدیدی برای اخذ سهام عدالت پذیرفته نمی‌شود.

*بیمه تکمیلی ۱۱۰۰ نفر دارنده برگه سهام عدالت در صومعه‌سرا

مدیر عامل تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا با تصریح بر اینکه بسیاری از سهامداران عدالت این شهرستان زیرپوشش بیمه تکمیلی هستند، خاطرنشان کرد: از مجموع دارندگان برگه سهام عدالت صومعه‌سرا بالغ بر یک‌هزار و ۱۷۰ نفر بیمه درمانی تکمیلی شده‌اند.

وی اظهار کرد: این تعداد افراد در ماه‌های اخیر از طرف نمایندگی سهام عدالت صومعه‌سرا بیمه تکمیلی «ایمن دانا» شدند.

شاداب از راه‌اندازی خدمات جدید بیمه تکمیلی به سهامداران سهام عدالت صومعه‌سرا خبر داد و بیان کرد: خدمات بیمه شخص ثالث، بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی، زلزله، عمر، پس‌انداز، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافران خارج از کشور به‌زودی به سهامداران برگه سهام عدالت صومعه‌سرا ارائه می‌شود.

به گفته وی، این خدمات جدید حوزه بیمه تکمیلی تنها به افراد دارای برگه سهام عدالت صومعه‌سرا تعلق می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.