بی دین هایی که به فکر آموزش جنسی به فرزندان مان هستند را رییس جمهور نکنید/یکی از ویژگی های شخص اصلح دینداری می باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۶ - ۱۶:۰۸

  کد خبر : 54323

  بی دین هایی که به فکر آموزش جنسی به فرزندان مان هستند را رییس جمهور نکنید/یکی از ویژگی های شخص اصلح دینداری می باشد

  در جریان انتخابات ریاست جمهوری باید همه مردم حواسشان به تصمیمات گذشته نامزدها باشد تا بی دین هایی که به فکر آموزش جنسی به فرزندان مان هستند را رییس جمهور نکنیم باید بدانیم یکی از ویژگی های شخص اصلح دینداری می باشد

  واران خبر: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین پنجمین دوره از شورای شهر ، روز به روز نزدیک می شود ، به طوری که در هر محفل سیاسی حرف از کاندیداهای مربوطه می زنند که چگونه شخص اصلح را انتخاب کنیم؟!
  بحث انتخاب و گزینش یکی از مهم ترین ویژگی های انسان در تعیین سرنوشت نهایی اوست که بسیار موثر می باشد. اراده یکی از ویژگی هایی است که در انسان نسبت به سایر موجودات برتری دارد ، طبیعی است که همه انسانها و حتی سایر موجودات که حد کمی از اختیار و انتخاب را دارا هستند ، همواره در پی انتخاب بهترین گزینه باشند.این امر ایجاب کرد که مطلبی را در رابطه با اصلحیت شخص نامزد چه ریاست جمهوری و چه شورای شهر بنویسم و در اختیار عموم قرار دهم.
  ویژگی های افراد اصلح بدون هیچ مقدمه از نظر مقام معظم رهبری ، اهتمام و اعتقاد به شعایر انقلاب و اهداف اصیل آن به ویژه استقلال و عدم وابستگی می باشد،حضرت ایشان فرمود” مبادا کسانی بیایند که گیرنده آنها منتظر فرستنده قوی آمریکا و فریب باشد و هرچه آنها بگویند اینها به زبان دیگر در داخل مملکت تکرار کنند”.
  افراد اصلح باید از لحاظ ایمان ، اخلاص ، و امانت و دینداری بهترین باشد و نسبت به نیازهای مردم احساس درد کند ، نه تنها درد شناس بلکه دردمند هم باشد . آنها به عنوان نماینده ی افکار عمومی کشور ، باید در بحث قانون مداری و نظارت بر دستگاه ها و ادارات ایفای نقش نمایند.
  نکته ای دیگر در باب ویژگی های فرد اصلح ، بحث تعهد و تدین در کنار تخصص است و باید دقت کنیم که در میان همین متخصصان ، متدین ها را انتخاب نماییم زیرا به فرموده ی ولی امر مسلمین دین و تدین مانع وابستگی شخص می شود و اگر دینداری نباشد وابستگی آسان خواهد شد.
  وابستگی به قدری آسان خواهد شد که در کشور اسلامی باید شاهد آن باشیم تا در مدارسمان رابطه های جنسی با جنس مخالف خود آموزش داده شود و بی دینی در کتابهای درسی مان ترویج شود . بله بی دین هایی بر راس کار می آیند و بدور از حکم الهی ، برگه هایی از سوی دشمنان را امضاء می کنند تا فرزندان این خاک را از ما بگیرند.
  ان شاءالله این بار همگی اصلحی را انتخاب خواهیم کرد که متدین و دلسوز نظام و مردم باشد. بیاییم همگی دست در دست هم تا به معنای واقعی آیه ” ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم ” برسیم.

  یادداشت/محمدحامد نیکبخت گیلانی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro