رئیس ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت حجت‌الاسلام رئیسی در استان گیلان منصوب شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۶ - ۰:۰۳

  کد خبر : 54333

  رئیس ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت حجت‌الاسلام رئیسی در استان گیلان منصوب شد

  طی حکمی محمدحسین رحمت زاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان گیلان انتخاب شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، در حکمی از سوی جعفر هردانی ، محمدحسین رحمت زاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در استان گیلان انتخاب شد.

  متن این حکم  به شرح زیر است؛

  برادر گرامی جناب آقای محمد حسین رحمت زاده
  سلام علیکم
  با عنایت به حسن مسئولیت پذیری شما و اعتقاد به ارزش های اسلامی ، به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت رئیس ستاد در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در استان گیلان منصوب می نمایم.
  امید است با استعانت از خداوند متعال و بنابر تجارب ارزنده ای که دارید و استفاده از کلیه ظرفیت های مردمی به ویژه نخبگان و چهره های شاخص و تاثیرگذار و با هماهنگی و بهره گیری از توان و تجارب اعضای شورا و ایجاد تعامل و ارتباط موثر و نزدیک با روسای ستاد مرکزی ، امور محول را بر اساس شرح وظایف ابلاغی ، و با جدیت لازم پیگیری و گزارش عملکرد را بصورت مستمر به ستاد مرکز ارسال فرمایید، توفیق شما را از خداوند متعال مسئلت داریم.
  رئیس ستاد مردمی همیاران کار و کرامت

  جعفر هردانی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro