مردم گیلان در استقبال از آیت‌الله رئیسی ثابت کردند همیشه در دفاع از ارزش‌ها پیشرو هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۶ - ۱۲:۵۵

  کد خبر : 54442

  مردم گیلان در استقبال از آیت‌الله رئیسی ثابت کردند همیشه در دفاع از ارزش‌ها پیشرو هستند

  مردم با بصیرت گیلان همانطور که در حماسه ۹ دی، یک روز جلوتر از دیگر استان های کشور، روز ۸ دی حماسه آفریدند، دیروز هم ثابت کردند در این صحنه نیز با حضور پرشور و مسئولانه و با اراده، همیشه در دفاع از ارزش‌ها پیشرو هستند.

  واران نیوز_ یادداشت: استان گیلان میزبان حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بود که این مراسم با حضور مسئولان استانی و خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع برگزار شد.

  شور و حال خاصی در خیابان های منتهی به ورزشگاه عضدی رشت بر پا شده بود و مردم با در دست داشتن دست‌نوشته‌ها، پرچم‌ها و شعارهایی ورود حجت‌الاسلام رئیسی به استان گیلان را گرامی داشتند و حمایت خود را از وی اعلام کردند.

  حضور مردم برای استقبال از حجت‌الاسلام رئیسی در گیلان به حدی بود  که علاوه بر اینکه سالن تختی ورزشگاه عضدی پر شده بود، خیابان‌ها و کوچه‌های اطراف نیز با خیل عظیم مردم و طرفداران و حامیان وی مملو از جمعیت بود.

  مردم از هر قشری اعم از جوانان، نوجوانان، پیر و جوان، مرد و زن و از هر گروه و صنفی از مناطق مختلف استان گیلان خود را به ورزشگاه عضدی رسانده‌ بودند تا در مراسم سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی شرکت کنند.

  مردم با بصیرت گیلان همانطور که در حماسه ۹ دی، یک روز جلوتر از دیگر استان های کشور، روز ۸ دی حماسه آفریدند، دیروز هم ثابت کردند در این صحنه نیز با حضور پرشور و مسئولانه و با اراده، همیشه در دفاع از ارزش‌ها پیشرو هستند.

  سفرهای آیت‌الله رئیسی به جای جای این میهن عزیرمان با شور و شعور مردم همراه است و بدون اینکه اتوبوس هایی را برای آوردن مردم به استقبالش کرایه کند و یا وعده وعیدهایی میلیونی به دهیاران دهند، مردم با میل باطنیشان به استقبال از وی می آیند.

  این در حالیست که کاندید رقیب به هر استانی سفر می کند با کمبود استقبال کننده مواجه می شود و مسئولان استانی اجبارا باید دانش اموزان را برای سخنرانی او بیاورند و یا اتوبوس ها و مینی بوس هایی را کرایه کنند تا در مراسم سخنرانی کاندید مورد نظر حضور پیدا کنند.

  در سفرهای آیت الله رئیسی به استان ها نشانی از خرج کردن بیت المال وجود ندارد و ابزار تهدید هم برای تبلیغ و جمع کردن رای استفاده نمیشود.

  روحانی و طرفداران دولتیش باید بدانند مردم ایران تفاوت میان کاندیداها را به خوبی می دانند و به کسی که وعده های پوچ و توخالی میدهد رای نخواهند داد و هیچ استقبالی از حضورش نخواهند کرد.

  روحانی بداند مردم ایران نتایج مدیریت اقتصاد، فرهنگ، اجتماع و …را در دولت قبلی دیدند و از یک سوراخ دوبار گزیده نخواهند شد، روحانی بداند با شعار آزادی آزادی به هدفش نخواهد رسید، زیرا مردم ما آزادی بدون اشتغال، آزادی بدون اقتصاد، آزادی بدون معیشت و رفاه را نخواهند پذیرفت.

  روحانی و حامیانش بدانند مردم ایران نتیجه وعده های بدون پشتواته را یکبار تجربه کرده اند و اینبار به رئیس جمهور وقت خواهیم گفت، اگر هوس است یکدفعه بس است و مردم دیگر تو را قبول نخواهند کرد.

  روحانی بداند مردم ایران به کسی رای می دهند که تجربه حل مشکلات را دارد، کسی که در کارنامه اش موفقیت اجرایی بوده، کسی که برنامه عملیاتی دارد و وعده های بی حساب نمی دهد.

  روحانی باید بداند تلاش نکند با تهدید سایه جنگ و تحریم و… به مردم القا کند و آنها را بی سواد شمارد تا به او رای دهند، مردم ایران خود توانایی شناخت افراد را دارند و می دانند به چه کسی رای بدهند که زندگی اشرافی گری را بر معیشت مردم ترجیح ندهد.

  روحانی بداند مردم درد دارند؛جوان بیکار تحصیل کرده دارند؛ دختر دم‌بخت بی جهیزیه دارند؛ اجازه‌نشین هستند و دیگر آزادی بیان و اندیشه ای که شعار می دهد چاره دردهای مردم نیست و روحانی بداند دلیل عدم استقبال از او در استان های مختلف چیست.

  جا دارد به نوبه خود واز طرف جمعی از خبرنگاران حامی دولت کار و کرامت از تمامی مردم غیورمند گیلان  بابت خلق حماسه حضور پرشور در مراسم سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی در ورزشگاه عضدی رشت تشکر ویژه داشته باشم.

  یادداشت/مائده فلاحتکار ضیابری

  يک ديدگاه

  1. ناشناس گفت:

   خوش استقبال وبد بدرقه .چون به ایشان رای ندادند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro