معامله عتقیه، انگیزه ای برای ارتکاب قتل در لاهیجان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ خرداد ۹۶ - ۱۲:۲۱

  کد خبر : 54848

  معامله عتقیه، انگیزه ای برای ارتکاب قتل در لاهیجان

  معاون اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری قاتل یک زن در شهرستان لاهیجان خبر داد.

  واران خبر: سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مفقودی یک زن ۴۶ ساله در لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات گسترده پلیس در خصوص زن مفقودشده، سرنخ هایی از ٢٢ متهم کشف شد، اظهار داشت: یکی از متهمان در بررسی فنی پلیس به قتل زن ۴۶ ساله اعتراف کرد.

  وی با اشاره به اینکه قاتل ٢۶ ساله انگیزه اش از ارتکاب جنایت را اختلاف حساب بر سر معامله عتیقه با برادر مقتوله عنوان کرده، اضافه کرد: قاتل به همراه یک همدست با برادر مقتول قرار صوری فروش عتیقه گذاشته و بعد از مصرف مواد مخدر در حالی که برادر مقتوله مشغول مصرف مواد بوده، خواهر او را با روسری خفه کرده و جسد او را در حاشیه جنگل رها کرده است.

  سرهنگ جعفری خیرخواه با تاکید بر اینکه جسد مقتوله با راهنمایی قاتل کشف شد، خاطرنشان کرد: پس از دستگیری و معرفی متهم به مراجع قضایی، تلاش برای دستگیری همدست وی نیز ادامه دارد.

  معاون اجتماعی پلیس گیلان با اشاره به اینکه عدم رعایت شئونات اخلاقی، شرب خمر و مصرف مواد مخدر زمینه ساز جرایمی مثل سرقت و قتل است بیان داشت: ایجاد روابط ناسالم و نامتعارف ضربات جبران ناپذیری به زندگی أفراد وارد می کند.

  سرهنگ خیرخواه با برجسته توصیف کردن ضرورت مشاوره و فرهنگسازی برای کنترل جرایم خشن، تصریح کرد: مرکز مشاوره پلیس به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به شهروندان است تا به کمک آگاهی بخشی به مردم، میزان جرایم را به حداقل برساند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro