مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در صومعه سرا برگزار می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ - ۸:۳۰

  کد خبر : 54876
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا:

  مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در صومعه سرا برگزار می شود

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به اینکه مردم هر سال به صورت خودجوش به یمن سپاسگذاری از امام راحل مراسم ارتحال ان حضرت را در مساجد و محلات برگزار می کنند، خاطرنشان کرد: مراسم ارتحال امام به صورت شهرستانی هم در صومعه سرا به صورت با شکوه برگزار خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ کیا عاشوری امروز در جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت سازنده تاریخ و هویت ملت ما است.

   

  وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) برای ما عزت و اقتدار را به ارمغان آورد، افزود: زمانی که اسلام رو به زوال و خاموشی بود امام خمینی(ره) اسلام ناب را دوباره احیا کرد و جهانیان از این امر شگفت زده شدند.

   

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به اینکه اسلام ناب محمدی یک سونامی در برابر تمدن غرب به وجود آورده است، گفت: بنا به تفکر اندیشمندان غربی اسلام یک رابطه فردی با دین با خدا اس اما  اسلام ناب محمدی انسان‌های آزادی بخش را به خود جذب کرد.

  سرهنگ عاشوری با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با سالروز ارتحال امام خمینی(ره) تصریح کرد: امسال به همین دلیل کاروان به مرقد امام خمینی(ره) اعزام نمی شود.

  وی با اشاره به اینکه مردم هر سال به صورت خودجوش به یمن سپاسگذاری از امام راحل مراسم ارتحال ان حضرت را در مساجد و محلات برگزار می کنند، خاطرنشان کرد: مراسم ارتحال امام به صورت شهرستانی هم در صومعه سرا به صورت با شکوه برگزار خواهد شد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro