تربیت یک هزار و 230 حافظ قرآن کریم سهمیه امسال اوقاف صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ خرداد ۹۶ - ۱۴:۱۱

  کد خبر : 54906
  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا:

  تربیت یک هزار و ۲۳۰ حافظ قرآن کریم سهمیه امسال اوقاف صومعه سرا

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا با اشاره به تربیت یک هزار و ۲۳۰ حافظ قرآن کریم به صورت حضوری سهمیه امسال اوقاف شهرستان است گفت: تربیت ۳۰ حافظ قرآن کریم به صورت مجازی از دیگر برنامه‌های امسال اداره اوقاف صومعه سرا است.

  عزیز خادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه ۱۰۰ جلد قرآن کریم به شهرستان صومعه سرا وقف شده است، اظهار داشت: این تعداد قرآن توسط فرزند شیخ جعفر شجونی، مبارز برجسته و فقید انقلاب اسلامی برای پدر بزرگوار خود وقف شده است.

   

  وی با بیان اینکه این وقف  برای کمک به برگزاری طرح تربیت حافظ شهرستان صومعه سرا انجام گرفته است، افزود: طرح حفظ قران کریم در ۱۵ بقعه شهرستان صومعه سرا دنبال می شود.

   

  رئیس اوقاف وامور خیریه صومعه سرا با اشاره به اینکه تربیت یک هزار و ۲۳۰ حافظ قرآن کریم به صورت حضوری سهمیه امسال اوقاف شهرستان است،  گفت: تربیت ۳۰ حافظ قرآن کریم به صورت مجازی از دیگر برنامه‌های امسال اداره اوقاف صومعه سرا است.

   

  خادم شریف با اشاره به وقف دارو، تصریح کرد: مریم تاجبخش، عضو شورای اسلامی شهر گوراب زرمیخ ۱۳ میلیون ریال دارو برای کمک به بیماران فاقد توانایی مالی وقف کرد.

   

  وی با بیان اینکه عمده این داروها مربوط به بیماران کلیوی است، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین کارکردهای وقف، کمک به بخش بهداشت و درمان است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro