فریاد آزادیخواهی مظلومان جهان در روز قدس به گوش جهانیان می رسد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۱ خرداد ۹۶ - ۸:۰۰

  کد خبر : 55119
  فرماندار صومعه سرا در جلسه ستاد روز جهانی قدس:

  فریاد آزادیخواهی مظلومان جهان در روز قدس به گوش جهانیان می رسد

  فتح اللهی در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ضمن بیان اهمیت روز جهانی قدس در حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم فلسطین گفت: روز قدس یکی از روزهاییست که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یک بار دیگر فریاد آزادیخواهی مردم مظلوم جهان به گوش همگان می رسد.

  به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس در حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم فلسطین گفت: امروز نیز نگاه تکفیری ، صهیونیستی  که برای رسیدن به اهداف پوچ خود از هیچ مسیری دریغ نمی کنند در برخی نقاط جهان پدید آمده که با حضور مردم همیشه  در صحنه در روز جهانی قدس و اعلام انزجار آنها از ستمگران و ظالمان جهان ، چهره پلیدشان نمایان خواهد شد.

  فرماندار صومعه سرا بر لزوم تلاش مدیران و دستگاهها برای ایجاد بستر مناسب جهت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید وخاطر نشان کرد: مشارکت وحضور مردم در تمامی صحنه ها از پیروزی انقلاب تا کنون چشمگیر و پر رنگ بوده واین نشان از عشق و علاقه مردم به انقلاب و کشور شان است.

  سرگرد جلیل قاسمی جانشین سپاه ناحیه شهرستان صومعه سرا نیز در این جلسه اظهار کرد: روز جهانی قدس یکی از ابتکارات و خلاقیت های زیبای امام خمینی (ره) بود.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به گرامیداشت این روز بزرگ و راهپیمایی روز جهانی قدس سال های گذشته در شهرستان، گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته و براساس برنامه ریزی های انجام شده راهپیمایی روز جهانی قدس در پنج منطقه شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

  وی بخش مرکزی، تولمات، گوراب زرمیخ، طاهرگوراب و ضیابر را از جمله این پنج منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: در بخش مرکزی و گوراب زرمیخ به دلیل برگزاری نمازجمعه شروع راهپیمایی از ساعت ۱۱ صبح و در سه منطقه دیگر از ساعت ۱۰ صبح روز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان درنظر گرفته شده است.

  در ادامه وظایف هر دستگاه جهت برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روز جهانی قدس مشخص گردید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro