با قابلیت جدید اینستاگرام آشنا شوید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۷ خرداد ۹۶ - ۵:۱۹

  کد خبر : 55324

  با قابلیت جدید اینستاگرام آشنا شوید

  از حالا دیگر لازم نیست عکس‌های خود را از اینستاگرام پاک کنید؛ با پنهان کردن آنها می‌توانید در آرشیوتان ذخیره کنید.

  واران خبر: با افزوده شدن امکانات تازه به اینستاگرام کاربران کنترل بیشتری بر محتوای تولیدی خود در این سرویس به اشتراک گذاری عکس خواهند داشت.

  به گزارش ایتنا از فارس، گاهی اوقات کاربران عکس‌هایی را در اینستاگرام ارسال کرده و بعدا به این نتیجه می‌رسند که ارسال عکس یاد شده به هر علت درست نبوده یا با دیگر عکس‌های ارسالی هر فرد سازگاری ندارد.

  تا به حال تنها راه حل این مشکل در اینستاگرام پاک کردن عکس یا عکس‌های یاد شده بوده است، اما با پاک کردن عکس‌های یاد شده دیگر امکان دسترسی به آنها وجود ندارد و این در حالی است که گاهی کاربر به این نتیجه می‌رسد که حذف عکس یا عکس‌هایی درست نبوده است.

  اینستاگرام از این پس به کاربران امکان می‌دهد تا عکس‌های این چنینی را در مجموعه‌ای خصوصی نگهداری کنند تا فقط خودشان بتوانند آنها را مشاهده کنند. قابلیت یاد شده که آرشیو نام دارد از ماه گذشته در دسترس عده‌ای از کاربران منتخب قرار گرفت و از امروز در دسترس کاربران iOS و اندروید قرار گرفت.

  برای آرشیو کردن و خصوصی نمودن عکس‌ها و ویدئوهایی که قبلا منتشر شده‌اند، کاربر باید در بالای نمایشگر گزینه آرشیو را انتخاب کند و سپس عکس‌ها و ویدئوهای خود را برای آرشیو کردن برگزیند. برای مشاهده عکس‌ها و ویدئوهای آرشیو شده هم باید بر روی نماد فلش دایره‌ای شکل جدید در بالای صفحه پروفایل ضربه زد. همچنین می‌توان عکس‌های آرشیو شده را با انتخاب گزینه show on profile مجددا در معرض نمایش عمومی گذاشت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro