گیلان بهترین پتانسیل صنعت گردشگری است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۱ تیر ۹۶ - ۸:۰۸

  کد خبر : 55704
  سید کاظم دلخوش:

  گیلان بهترین پتانسیل صنعت گردشگری است

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم شغل‌های اداری برای جوانان، گفت: صنعت گردشگری؛ پتانسیل مناسب برای ایجاد اشتغال جوانان است.

  واران خبر: سید کاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه در این شهرستان بیشتر کارها حول محورصنعت گردشگری در حال اجرا است، اظهار داشت: در صددیم از مناطقی که دارای فضای جنگلی و فضاهای محتلف قابل استفاده هستند، بهره‌مند شویم.

  وی افزود: استفاده از سورتمه، تلکابین، حاشیه تالاب، مناطق جنگلی در هفت دغنان و ضیابر و برپایی سفره‌خانه‌های سنتی از جمله برنامه‌هایی است که در این شهرستان در حال اجراست.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: تا کنون بیش از۲۵  جلسه و نشست با مدیرکل منایع طبیعی، راه و گردشگری استان برگزار و سرمایه گذار هم در این راستا جذب کرده‌ایم.

  دلخوش با بیان اینکه امیدواریم که در جذب سرمایه‌گذارهای بیشتر، قدم‌های خوبی برداریم، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که این پروژه و طرح‌ها طی دو سال آینده به سرانجام برسد.

  وی خاطرنشان کرد: دیگر شغل اداری برای جوانان وجود ندارد و ما باید روی همین پتانسیل‌های استان‌ها سرمایه‌گذاری کنیم که در استان گیلان بهترین پتانسیل صنعت گردشگری است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro