هرج و مرج اقتصادی نتیجه چند فرمانده‌ای اداره شدن دولت یازدهم بود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ - ۱۲:۴۷

  کد خبر : 55806
  نماینده مردم رشت در مجلس:

  هرج و مرج اقتصادی نتیجه چند فرمانده‌ای اداره شدن دولت یازدهم بود

  ائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هرج و مرج در اقتصاد را نتیجه چند فرمانده ای اداره شدن اقتصاد در دولت یازدهم برشمرد و گفت: کابینه دولت دوازدهم باید بخش اقتصادی، فرهنگی و تولیدی خود را منسجم کند.

  واران خبر:جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما به بایدها و نبایدهای رئیس جمهور و الزامات وی در اداره دولت دوازدهم پرداخت و اظهار داشت: آقای روحانی در تلاش است تا اعضای کابینه و وزارای دولت دوازدهم را معرفی کند که در این امر باید توجه بیشتری نماید.

  وی با بیان اینکه در دوره قبل روحانی نتوانست کابینه منسجمی را شکل بدهد، افزود: دولت باید در تشکیل کابینه در بخش اقتصادی یک نفر فرمانده و بقیه اعضا را تقریبا کمک کار تیم اقتصادی قرار دهد.

  نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکارآمدی در دولت فعلی مبنی بر اینکه هر کسی برای خودش یک فرمانده بود، گفت: در دولت یازدهم معاون اول و رئیس سازمان برنامه بودجه هر کدام یک فرمانده اقتصادی بودند و یک هرج و مرجی در اقتصاد کشور داشتیم که آسیب جدی به کشور زدند.

  نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کابینه دولت دوازدهم باید بخش اقتصادی، فرهنگی و تولیدی خود را منسجم کند.

  عضو مجمع نمایندگان گیلان خاطرنشان کرد: هر کدام از اعضای کابینه از یک جا فرمان بگیرند تا بتوانند بسیاری از معضلاتی را که ما داریم بتوانند حل کنند.

  کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم نباید رفتار های اشتباه دولت قبل را داشته باشد، گفت: اگر در دولت دوازدهم هم هر کسی کار خودش را کند یقینا مردم همچون دولت فعلی گرفتار می شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro