قهرمانی در نیم فصل اهمیتی ندارد/ صبای قم قهرمانی لیگ چهاردهم را جشن می گیرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۶ دی ۹۱ - ۸:۴۷

  کد خبر : 5582

  قهرمانی در نیم فصل اهمیتی ندارد/ صبای قم قهرمانی لیگ چهاردهم را جشن می گیرد

  قم – خبرگزاری مهر: ملی پوش تیم فوتسال صبای قم گفت: قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر را از ذهن …

  قم – خبرگزاری مهر: ملی پوش تیم فوتسال صبای قم گفت: قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر را از ذهن خود خارج کرده‌ایم تا انشاءالله در پایان قهرمانی لیگ چهاردهم فوتسال باشگاه‌های برتر کشور را جشن بگیریم.

  علیرضا وفایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: قهرمان شدن در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتسال اهمیت نداشته و این نتایج تیم‌ها در پایان فصل است که قهرمان را مشخص می‌کند و امیدوارم به چیزی که مهمترین هدف ما در این فصل است دست پیدا کنیم.

  وی در ادامه درباره دیدار تیمش با فرش آراء مشهد در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال، اظهار کرد: در بازی برابر فرش آراء مشهد سه امتیاز از آن صبای قم خواهد بود و در همان نیمه نخست با حمایت تماشاگران متعصب خود کار حریف را یکسره خواهیم کرد.

  کاپیتان تیم ملی فوتسال امید کشورمان در ادامه تصریح کرد: تیم فرش آراء مشهد در قم چاره ای جز شکست ندارد زیرا هنوز هم معتقدم که پیروزی در بازی رفت در مشهد نیز از آن ما بود که با طرفندهای مختلف از چنگ ما در آوردند و تنها شکست صبا در این فصل را رقم زدند.

  وی با اشاره به پیروزی شیرین و دلچسب صبای قم در هفته پانزدهم لیگ برتر و در میهمانی تیم راه ساری، بیان داشت: تیم ما از موقعیت‌های خود استفاده کرد و در یک بازی خوب در تمام خطوط زمین موفق شدیم شش گل به تیم راه ساری بزنیم.

  وفایی ادامه داد: در بازی برابر راه ساری هم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و هم موقعیت‌هایمان به گل تبدیل شد، در بازی برابر تیم فرش آراء مشهد نیز صدر در صد از فرصت‌های خود نهایت استفاده را خواهیم کرد تا در هشتمین بازی خانگی نتیجه بسیار خوبی را کسب کنیم.

  وی با اشاره به خط حمله پرقدرت صبای قم در لیگ چهاردهم که عنوان بهترین خط حمله لیگ را یدک می کشد، تاکید کرد: عملکرد خوبی در این خط داشته‌ایم، چون تکنیک قابل ملاحظه بازیکنان ما سبب می‌شود استرس زیادی روی بازیکنان حریفان ایجاد شده و مدافعان را دچار اشتباهاتی بکند.

  دومین گلزن برتر تیم فوتسال صبای قم در لیگ امسال، با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر اهمیتی ندارد، افزود: همه هدف و انگیزه ما این است که صدرنشینی در لیگ برتر را حفظ کرده و انشاءالله در پایان رقابت‌ها عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

  وی که بعد از علی اصغر حسن زاده و در کنار محمدحسین کوهستانی دومین گلزن برتر صبا در لیگ امسال به شمار می رود، افزود: نکته‌‌ای که در این میان حائز اهمیت این است که باید امتیازهای لازم را در تمام بازی‌ها جمع‌آوری کنیم تا بتوانیم در پایان فصل قهرمان ایران شویم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro