حضور مدیر کل جنگلکاری و پارکهای سازمان جنگلها و مراتع کشور در شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ تیر ۹۶ - ۷:۱۱

  کد خبر : 55878

  حضور مدیر کل جنگلکاری و پارکهای سازمان جنگلها و مراتع کشور در شهرستان صومعه سرا

  خلعت بری مدیرکل دفتر جنگل کاری و پارکهای سازمان جنگلها و مراتع کشور بهمراه اعضای شورای عالی جنگل این سازمان میهمان شهرستان صومعه سرا بودند.

  به گزراش واران خبر: بازدید از محل اجرای پروژه بزرگ گردشگری و خدماتی رفاهی (ساخت بازارچه سنتی، مسجد بین راهی و …) جاده ضیابر علت اصلی حضور این مسئولین در شهرستان بود که با همراهی مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا و مدیر کل منابع طبیعی گیلان انجام پذیرفت.

  مهندس فتح اللهی در این بازدید ضمن خوش امد گویی و ابراز خرسندی از حضور این عزیزان در شهرستان ، گفت صومعه سرا دارای ظرفیتهای بزرگ گردشگری است و یکی از راه های جذب گردشگر ایجاد فضای مناسب با استفاده از امکانات طبیعی است.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه صاحبان اصلی اراضی ملی و منابع طبیعی مردم هستند و اداره منابع طبیعی متولی آن است گفت، با ایجاد طرح های گردشگری و ترویج طبیعت گردی میتوانیم علاوه بر رشد اقتصادی و توسعه ، در افزایش اشتغال نیز موثر باشیم و در این صورت علاوه بر اینکه منابع طبیعی کشور دچار خسارت نمی شوند بلکه با کاشت درخت های جدید و حفظ و مراقبت از آنها به افزایش این سرمایه ملی کمک خواهد شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro