اجرای ۱۰۰ پروژه ملی، نیمه ملی و محلی در شهرستان صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶ - ۶:۲۲

  کد خبر : 56739
  نماینده صومعه سرا:

  اجرای ۱۰۰ پروژه ملی، نیمه ملی و محلی در شهرستان صومعه‌سرا

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۰۰ پروژه ملی،نیمه ملی و محلی در این شهرستان در حال اجرا است،‌گفت: برای این پروژه‌ها بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود.

  سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش فرهنگ و هنر دارای بیش از ۱۰۰ زیرشاخه است، اظهار داشت: جامعه هنری و قرآنی زیرشاخه‌های فراوانی دارد که وظیفه تقدیر آنه ابر عهده ما است.

  وی با بیان اینکه ۱۰۰ پروژه ملی، نیمه ملی و محلی در شهرستان صومعه‌سرا در حال اجرا است، افزود: در شهرستان صومعه‌سرا علاوه بر انقلاب برق و آسفالت، در حال ساخت ۱۰ زمین ورزشی و ۹ سالن ورزشی هستیم.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۲ مرکز بهداشتی و درمانی به صورت همزمان در این شهرستان در حال احداث است، گفت: در صددیم فرودگاه رشت را جز مناطق آزاد گیلان قرار دهیم.

  دلخوش با بیان اینکه ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان صومعه‌سرا در حال اجرا است، تصریح کرد: ۱۰۰میلیارد برای پروژه تعریض و چراغانی کمربندی فومن به پونل نیاز است.

  وی با بیان اینکه کار در کشور باید کاربردی باشد، خاطرنشان کرد: در  طی یکسال، خارج از بودجه شهرستان، بیش از ۶ میلیارد تومان برا آسفالت و زیباسازی شهر اعتبار جذب کرده‌ام.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان ساخته می‌شود، اظهار داشت: بیش از ۵ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در شهرستان هستند.

  ۳ ديدگاه

  1. شهروند گفت:

   صومعه سرا برای توسعه بیشتر خود نیاز به کمربندی ، پارک و زمین فوتبال بیشتری دارد

  2. علیزاده گفت:

   سلام بر نماینده پر تلاش. صومعه سرا آقای دلخوش علاوه بر پروژه ملی نیاز به یک خانه تکانی برای لوله کشی آب در روستاها علی اخصوص در روستا زعفان پاسکه نیاز است چون این روستا بسیار محروم است

  3. صومعه سرایی گفت:

   سلام آقای دلخوش علاوه بر پروژه ملی نیاز به تعویض کل لوله های شهرصومعه سرا به علت فرسودگی گذشته و آلودگی های در آب خوردنی خانه های شهرصومعه سرا وجود دارد باشید ضمنآ تلاش کنید فاضلاب شهری تصفیه شود به رودخانه بی نوای گاز روبار نرود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro