تجلیل از مداحان و پیرغلامان سید الشهدا(ع) گرامیداشت ارزش هاست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ - ۴:۰۳

  کد خبر : 56772
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا:

  تجلیل از مداحان و پیرغلامان سید الشهدا(ع) گرامیداشت ارزش هاست

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه تجلیل از مداحان و پیرغلامان سید الشهدا(ع) تجلیل از ارزش هاست، گفت: مداحان از اقشار تأثیرگذار جامعه هستند که لازم است به نسل جدید معرفی شوند.

  واران خبر: حجت‌الاسلام منوچهر احمدی پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا از تجلیل پیرغلام اهل بیت(ع) شهرستان صومعه سرا خبر داد و اظهار کرد: به همت اداره تبلیغات اسلامی و کانون مداحان صومعه سرا از کامران فشخامی یکی از پیرغلامان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) این شهرستان، تجلیل به عمل آمد.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا با قدردانی از مداحان پیشکسوت، در خصوص جایگاه و ارزش کار آنان و ارزش مدح گویی بر اهل بیت (ع)، گفت: یک مداح قبل از اینکه مداح باشد باید در حد خودش یک اسلام شناس باشد تا بتواند وقایع تاریخی مخصوصاً مسائلی که مربوط به اهل بیت (ع) می‌شود را به درستی برای مردم در قالب شعر زیبا بیان کند.

  وی با بیان اینکه تجلیل از مداحان و پیرغلامان سید الشهدا(ع) تجلیل از ارزش هاست، گفت: مداحان از اقشار تأثیرگذار جامعه هستند که لازم است به نسل جدید معرفی شوند.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی پور متذکر شد: تجلیل از مداحان و پیرغلامان سید الشهدا(ع) در حقیقت تجلیل از خدمات آنان در راستای ترویج و نشر فرهنگ اهل بیت (ع) است.

  یادآور می‌شود، کامران فشخامی ۸۰ سال دارد و بیش از ۶۰ سال مداح خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro