خرمی فرماندار دشتستان شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۹ دی ۹۱ - ۸:۵۱

  کد خبر : 5700

  خرمی فرماندار دشتستان شد

  علیرضا خرمی پس از انتخاب به عنوان فرماندار دشتستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دشتستان دارای ظرفیت‌های بسیار …

  علیرضا خرمی پس از انتخاب به عنوان فرماندار دشتستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دشتستان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی برای رشد و پیشرفت بیشتر است و همه باید در مسیر رشد و بالندگی این شهرستان اهتمام ورزیم.

  وی افزود: توسعه پایدار دشتستان و ساماندهی به وضعیت اشتغال و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و ظرفیت‌های موجود از مهم‌ترین برنامه‌هایم برای حضور در دشتستان است.

  خرمی گفت: جایگاه دشتستان باید بسیار بالاتر از وضعیت کنونی باشد و با وجود فعالیت‌های خوب و ارزشمندی که توسط مسئولان سابق انجام گرفته، این شهرستان در جایگاه حقیقی خود قرار ندارد و باید با وحدت و همدلی در مسیر شکوفایی دشتستان گام برداریم.

  این مسئول عنوان کرد: از همه دلسوزان شهرستان و استان انتظار داریم با همراهی و همکاری بیشتر زمینه را برای توسعه پایدار شهرستان هموار کنند.

  بر اساس این گزارش، علیرضا خرمی هم‌اکنون مدیرکل دخانیات استان‌های بوشهر و خوزستان است که توسط وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید دشتستان منصوب شده است.

  وی پیش از این به عنوان مدیرکل امور غیرمترقبه و ستاد بحران استانداری بوشهر و مسئول مناطق محروم استان بوشهر نیز در استان خدمت کرده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro