پروازهای تهران به مقصد فرودگاههای هرمزگان با تاخیر انجام شد/عدم لغو پروازها

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۹ دی ۹۱ - ۹:۰۱

  کد خبر : 5721

  پروازهای تهران به مقصد فرودگاههای هرمزگان با تاخیر انجام شد/عدم لغو پروازها

  بندرعباس – خبرگزاری مهر: مدیرکل فرودگاههای هرمزگان گفت: پروازهای تهران به مقصد فرودگاههای بندرعباس، کیش و قشم با تاخیر انجام …

  بندرعباس – خبرگزاری مهر: مدیرکل فرودگاههای هرمزگان گفت: پروازهای تهران به مقصد فرودگاههای بندرعباس، کیش و قشم با تاخیر انجام شد.

  رضا بدیعی در گفتگو با خبرنگار مهر از انجام تمامی پروازهایی که قرار بود از تهران به بندرعباس، کیش و قشم انجام شود خبر داد و افزود: پرواز شرکت های مختلف هواپیمایی که قرار بود امروز به مقصد فرودگاههای بندرعباس، کیش و قشم انجام شود، با تاخیر انجام شده است.

  وی ادامه داد: هیچکدام از پروازهایی که قرار بود از تهران به مقصد به این سه فرودگاه در هرمزگان انجام شود، لغو نشده بلکه به علت مشکل سوخت هواپیماها در تهران این پروازها با تاخیر به مقصد مورد نظر انجام شده است.

  مدیرکل فرودگاههای هرمزگان افزود: پرواز بازگشت این هواپیماها از فرودگاههای بندرعباس، کیش و قشم نیز بدون مشکل انجام شده و پروازها فردا نیز طبق روال عادی انجام می شود.

  به گزارش مهر، به علت عدم سوخت رسانی سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به ایرلاین های بدهکار پرواز بسیاری از هواپیماها دوشنبه در سراسر کشور با مشکل مواجه شد.

  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از ساعت ۹ صبح دوشنبه تنها در ازای پول نقد به ایرلاین ها سوخت ارائه می کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro