توسعه بخش گردشگری از اولویت‌های مهم گیلان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲ دی ۹۶ - ۲۳:۴۸

  کد خبر : 57555
  استاندار گیلان؛

  توسعه بخش گردشگری از اولویت‌های مهم گیلان است

  مصطفی سالاری، استاندار گیلان امروز(۲دی) در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و رونق گردشگری که در سالن جلسات فرمانداری این …

  مصطفی سالاری، استاندار گیلان امروز(۲دی) در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و رونق گردشگری که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر مشکلات این شهرستان حل شود بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

  وی با بیان اینکه همه مشکلات مطرح شده در این کارگروه، اداری و قابل حل در استان است، افزود: در زمینه گردشگری در راستای سرمایه‌گذاری مرتبط با این حوزه، همه استان‌ها اختیاراتشان را به استانداری تفویض کرده‌اند.

  استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه بخش گردشگری از جمله اولویت‌های مهم این استان است، گفت: در بروکراسی اداری مسئولان باید آسان‌تر برخورد کنند.

  وی تصریح کرد: در برخی موارد متأسفانه بین دستگاه‌ها موضع سخت گیرانه وجود دارد و همکاری‌های لازم در راستای توسعه استان وجود ندارد که باید این روند اصلاح شود.

  استاندار گیلان با بیان اینکه سختگیری‌های بی‌مورد سبب معضل بیکاری در این استان شده است، خاطرنشان کرد: این استان از مواهب طبیعی زیادی برخوردار است که باید در راستای توسعه استان گیلان از آن بهره مند شد.

  سالاری با بیان اینکه نشست‌های مستمر کارگروه رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود، اظهار کرد: با مراجعه سرمایه‌گذاران و ارائه پیشنهاد و طرح خود، نظر اولیه دستگاه‌ها احصاء شده و پس از بررسی در کمیته‌های در نظر گرفته شده به نظر راهبردی دست خواهیم یافت

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro