مردم گیلان توهین به عاشورای حسینی را تاب نیاوردند و یک روز زودتر خروشیدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۶ دی ۹۶ - ۷:۵۲

  کد خبر : 57586
  فردین معصومی:

  مردم گیلان توهین به عاشورای حسینی را تاب نیاوردند و یک روز زودتر خروشیدند

  سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی گفت: مردم گیلان توهین به ساحت عاشورای حسینی و نظام اسلامی را تاب نیاوردند و یک روز زودتر از سایر مردم ایران در حمایت از نظام و رهبری خروشیدند.

  به گزارش واران، فردین معصومی عصر امروز و در آستانه سالروز حماسه هشتم دی ماه مردم گیلان در گفت و گو با خبرنگار ۸دی، اظهار داشت: مردم گیلان در هشت دی بار دیگر همچون تاریخ پر افتخار این دیار در دوره های متعدد، در صحنه حاضر شدند و از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری حمایت کردند.

  پهلوان گیلانی با تأکید براینکه هشت دی صفحه زرینی از کارنامه ارزشی ولایت مداری گیلانیان است، افزود: آنها توهین به ساحت عاشورای حسینی و نظام اسلامی را تاب نیاوردند و یک روز زودتر از سایر مردم ایران در حمایت از نظام و رهبری خروشیدند.

  معصومی با اشاره به اینکه حماسه هشت دی باید هر سال پر شورتر برگزار شود، گفت: باید این ارزش ها به نسل جوان و نسل های آینده منتقل شود.

  سر مربی تیم ملی کشتی ساحلی کشورمان با بیان اینکه مردم گیلان همیشه پشتیبان نظام جمهوری اسلامی بودند، اظهار کرد: گیلانیان هرگز پشت نظام و انقلاب را خالی نمی کنند و هیچگاه دست از حمایت رهبر فرزانه و عالم خود بر نمی دارند.

  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro